YT

 

Wiadomości

Aktualności

Dolina Lotnicza i Województwo Podkarpackie na targach Aeromart Toulouse

09-12-2020

 

W dniach 1-3 grudnia 2020 roku, Stowarzyszenie „Dolina Lotnicza” wspólnie z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego uczestniczyło w Aeromart Toulouse - jednych z największych tegorocznych targów lotniczych w Europie.

 

Wydarzenie Aeromart w Tuluzie corocznie przyciąga setki wystawców z całego świata, którzy mogą nawiązywać kontakty ze sobą podczas dedykowanych spotkań B2B na stoiskach poszczególnych wystawców. Ze względu na obecną sytuację spowodowaną pandemią koronawirusa, tegoroczna edycja targów została zorganizowana w wersji online, a spotkania odbywały się na wirtualnych stoiskach za pomocą dedykowanej platformy B2B. Województwo Podkarpackie i Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza” miały na targach Aeromart w Tuluzie wspólne wirtualne stoisko, promujące Podkarpacie jako centrum nowoczesnego przemysłu lotniczego. Przedstawiciele Doliny Lotniczej i Urzędu Marszałkowskiego odbyli szereg spotkań B2B z uczestnikami targów reprezentującymi lotnicze firmy, organizacje i regiony z całego świata, m.in. z kluczowymi globalnymi producentami statków powietrznych Airbus i Boeing, klastrami lotniczymi z USA, Francji, Malezji, Korei, Wielkiej Brytanii i Kanady, oraz amerykańskiego stanu Waszyngton i kanadyjskiej prowincji Ontario.

 

Wspólne uczestnictwo w Aeromart Toulouse było również dobrą okazją do zapoznania się z koncepcją organizacji wirtualnych targów lotniczych i spotkań B2B z wykorzystaniem najnowszych narzędzi informatycznych, które mogą być pomocne przy organizacji wydarzenia Aerospace & Defense Meetings Central Europe Rzeszów, które ma się odbyć w maju 2021 w Centrum Kongresowo – Wystawienniczym G2A Arena w Jasionce.

 

 

 

Wstecz

Logosy Unijne