YT

 

Wiadomości

Wsparcie dla przedsiębiorstw

29-04-2020
Enterprise Europe Network

„Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

16-06-2020
trwa cykl wideokonferencji dla przedsiębiorców
Czytaj wszystkie

Aktualności

Misja grupy firm Doliny Lotniczej do Republiki Korei

20-11-2018

Organizacja misji grupy firm Doliny Lotniczej do Republiki Korei połączona z udziałem w targach Aerospace Global Business Plaza 2018 w Sacheon w dniach 25-26 października 2018

 

SGPPL „Dolina Lotnicza”  w oparciu o podpisany w lipcu br. List Intencyjny z Korean Aviation Valley zorganizowało misję gospodarczą do Republiki Korei., która odbyła się w dnach 25-26 października 2018. Organizacja misji była możliwa dzięki współpracy z Koreańską Agencją Promocji Handlu i Inwestycji (KOTRA), pełniąca funkcję Sekcji Handlowej Ambasady Republiki Korei w Polsce. Misja była połączona z udziałem w targach Aerospace Global Business Plaza 2018  w Sacheon, mieście które jest centrum południowokoreańskiego przemysłu lotniczego.


Wydarzenie składało się z dwóch części: Forum oraz spotkań biznesowych z firmami koreańskimi z branży lotniczej. Ze strony koreańskiej w wydarzeniu uczestniczyli dostawcy części lotniczych (kadłub, skrzydła, sprzęt awioniczny, częsci do konserwacji, napraw i remonów) oraz producenci dronów.

 

Katalog wszystkich koreańskich uczestników targów wraz z profilami ich firm i danymi kontaktowymi można znaleźć w poniższym linku.

 

Wstecz

Logosy Unijne