YT

 

Wiadomości

Aktualności

MOBILITY & TRANSPORT DAYS - spotkania brokerskie EEN

13-05-2021

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wirtualnym wydarzeniu pn. MOBILITY & TRANSPORT DAYS w dniach 27 maja - 1 czerwca 2021.

 

Celem wydarzenia jest przedstawienie uczestnikom przeglądu rozwoju polityki UE w zakresie badań i rozwoju, innowacji oraz instrumentów finansowania w dziedzinie transportu i mobilności, a także zgromadzenie wszystkich zainteresowanych organizacji, które zamierzają ubiegać się o finansowanie w konkursach programu Horyzont Europa. 

 

Po oficjalnej części wydarzenia odbędzie się sesja brokerska, której SGPPL "Dolina Lotnicza" jest współorganizatorem, oparta na wcześniej zaplanowanych spotkaniach, organizowana we współpracy z biurem Krajowych Punktów Kontaktowych Horizon Europe na Słowacji w ramach sieci Enterprise Europe Network.

 

W związku z sytuacją związaną z COVID-19, spotkania brokerskie odbędą się online. Uczestnicy będą mogli uczestniczyć w swoich spotkaniach 1: 1 w sposób poufny, w zaciszu swojego stanowiska pracy, poprzez dedykowaną dla wydarzenia platformę b2match, bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania .

 

Wydarzenie jest bezpłatne, ale rejestracja i aktywacja profilu jest obowiązkowa, aby wziąć udział w spotkaniach b2b oraz części informacyjnej.

 

Link do rejestracji: https://mobility-transport-days.b2match.io/

Wstecz

Logosy Unijne