YT

 

Wiadomości

Aktualności

Nabór na misję gospodarczą towarzyszącą targom AVIASVIT w Kijowie

23-03-2021

Szanowni Państwo,

 

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz operator  Branżowego Programu Promocji Części Samochodowe i Lotnicze, M Promotion International, informują o trwającym naborze na misję gospodarczą towarzyszącą targom AVIASVIT w Kijowie.

 

W wyniku okoliczności związanych z pandemią Covid 19 doszło do odwołania tegorocznej edycji Paris Air Show, które było jednym z wydarzeń przewidzianych w BPP Części Samochodowe i Lotnicze.

W miejsce odwołanego wydarzenia, Polskie Stoisko Narodowe oraz towarzysząca wydarzeniu misja gospodarcza zostaną zrealizowane na targach  AVIASVIT w Kijowie w dniach 27-30 kwietnia 2021 r.

 

Polskie Stoisko Narodowe promuje polską branżę oraz polskich przedsiębiorców. Jest to przestrzeń służąca polskim przedsiębiorcom do organizacji spotkań biznesowych, spotkań z ekspertami z branży oraz dziennikarzami.  

Każda z polskich firm z branży może eksponować na stoisku swoje materiały reklamowe (ulotki, katalogi, foldery) oraz umieścić swój logotyp oraz opis firmy w katalogu informacyjnym Polskiego Stoiska Narodowego oraz w interaktywnym infokiosku znajdującym się na Polskim Stoisku Narodowym.  Dodatkowo na stoisku będą wyświetlane filmy promocyjne polskich przedsiębiorców. Filmy należy przesyłać na adres: .

 

Polskie firmy oraz ich ukraińskich partnerów zapraszamy do odwiedzenia Polskiego Stoiska Narodowego oraz udziału w misji gospodarczej, w tym kolacji integracyjnej w restauracji z kuchnią ukraińską. W planach przewidziano m.in. wizytę w Zagranicznym Biurze Handlowym w Kijowie oraz spotkanie z  lokalnym prawnikiem  i doradcą księgowym.

 

Dla ułatwienia polskim przedsiębiorcom udziału w imprezie, M Promotion International ogłasza, że udział w misji gospodarczej podczas targów AVIASWIT w Kijowie jest bezpłatny.

 

Informacje nt. misji gospodarczej, w tym szczegółowy program, są dostępne na stronie 

Wstecz

Logosy Unijne