YT

 

Wiadomości

Wizytówki

CAMdivision Sp. z o.o.

  • Aerospace & Defense to dla CAMdivison kluczowa branża do której dostarczamy, wdrażamy i optymalizujemy procesy oraz dedykowane oprogramowanie CAD/CAE/CAM/PLM. Oferujemy innowacyjne, w pełni integrowane specjalne rozwiązania PLM dedykowane poszczególnym sekcjom przemysłu lotniczego, począwszy od koncepcji produktu, projektowania CAD, symulacji CAE, wytwarzanie CAM, aż po dostawę i kontrolę całego procesu PLM.
  • W ofercie posiadamy aplikacje do projektowania, optymalizacji, wytwarzania, wirtualnych obrabiarek CNC & postprocesorów, robotyzacji, kompozytów czy druku 3D, które pomagają wprowadzać Industry 4.0 do branży Aerospace & Defense.
  • CAMdivision to największy partner handlowy SIEMENS PLM Software w  Polsce. W ciągu 12 lat naszej działalności otrzymaliśmy 6 europejskich nagród za wdrożenia  oprogramowania i wkład w jego rozwój. Wydajemy specjalistyczne podręczniki oraz opracowujemy autorskie aplikacje.

Kontakt

  • CAMdivision Sp. z o.o. - oddział Rzeszów

ul. Hetmańska 40A, 35-045
tel. +48 17 741 20 22
Kom. +48 538 33 51 55

 

  • CAMdivision Sp. z o.o. - siedziba główna

Park Przemysłowy Źródla Błonie k/Wrocławia
Błonie ul. Sosnowa 10, 55-330
Tel. +48 71 780 30 20
Kom. +48 600 902 903
email: info@camdivision.pl

http://camdivision.pl

Kooperacja

Dla członków Doliny Lotniczej posiadamy specjalną ofertę na dedykowane oprogramowanie, szkolenia i wdrożenia oprogramowania powiązaną z specjalnymi cenami.

Słowa kluczowe

- Doradztwo techniczne

- Druk i skan 3D

- Frezowane CNC

- Gospodarka Narzędziowa (tool management)

- Materiały kompozytowe

- Obliczenia / symulacje MES (Metodą Elementów Skończonych)

- Oprzyrządowanie

- Usługi i oprogramowanie CAE/CAD