Wiadomości

Bezpłatne warsztaty "Siemens dla Przemysłu"

13-03-2018
Poznaj korzyści płynące z Digitalizacji
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Carl Zeiss sp z o.o.

ZEISS istnieje od 1846 roku i zatrudnia ponad 24000 pracowników na całym świecie. Produkcją współrzędnościowych maszyn pomiarowych zajmuje się od niemal 100 lat. W Polsce Dział Metrologii Przemysłowej ZEISS, oprócz sprzedaży i serwisu maszyn współrzędnościowych, oferuje cały zakres usług pomiarowych. Można z nich skorzystać w autoryzowanym Centrum Pomiarów Współrzędnościowych ZEISS w Mikołowie, w centrum Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 
Realizujemy tu zlecenia jednorazowe oraz stałe w zakresie pomiarów stykowych i optycznych, długości i kąta, odchyłek kształtu i położenia oraz chropowatości powierzchni. Ponadto nasi inżynierowie wykonują pomiary z zastosowaniem tomografii komputerowej. Wykonujemy pomiary niemal wszystkich typów detali z wielu gałęzi przemysłu, takich jak przemysł samochodowy, lotniczy, AGD, RTV, oraz wielu innych. Mierzymy korpusy, obudowy, wały, części i podzespoły maszynowe czy przekładnie zębate. Wykonujemy pomiary powierzchni krzywokreślnych takich jak matryce, formy, blachy karoseryjne czy szyby samochodowe. Ponadto mierzymy elementy zawierające profile 2D i 3D, na przykład krzywki, szablony, wałki rozrządu, łopatki turbin czy prowadnice. Wykonujemy pomiary na potrzeby inżynierii odwrotnej.
 
Profesjonalizm usług zapewnia kadra – certyfikowani metrolodzy z wieloletnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy. Centrum Pomiarów Współrzędnościowych w Mikołowie organizuje również liczne szkolenia otwarte i dedykowane. Szkolenia realizujemy również w Laboratorium Pomiarowym w Warszawie, a także- w przypadkach, gdy jest to konieczne i technicznie możliwe – u Klienta. Zakresy tematyczne naszych szkoleń obejmują obsługę oprogramowania pomiarowego, maszyn pomiarowych, ale również ogólne zagadnienia związane z metrologią. Dla zainteresowanych ofertą ZEISS organizujemy pokazy działania maszyn pomiarowych oraz możliwości użytkowych oprogramowania pomiarowego.

Kontakt

Dział Handlowy:
tel. 22 205 55 25
 
Centrum Pomiarów Współrzędnościowych w Mikołowie:
tel. 32 720 93 51

Słowa kluczowe

- Urządzenia pomiarowe