YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Cervi Robotics Sp. z o.o.

​Cervi Robotics Sp. z o.o. działa na rynku od 2015 roku, główna działalność skupia się na projektach R&D i prototypowaniu urządzeń dla szeroko pojętego sektora Industry 4.0. Spółka specjalizuje się w następujących dziedzinach: automatyka i robotyka, bezzałogowe statki latające, mechanika i budowa maszyn, uczenie maszynowe, Internet Rzeczy. Nasza siedziba mieści się w Dolinie Lotniczej na Jasionce, gdzie do dyspozycji mamy spore zaplecze parku maszynowego. Wykorzystujemy Bezzałogowe Platformy Latające do rozwoju projektów sektora lotniczego i kosmicznego, a także w wielu innych gałęziach gospodarki.

Produkty:

  • Dronhub Innovations – projekt autonomicznej stacji dokującej dla dronów przemysłowych, który powstał we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną. Głównym założeniem Dronhub’a jest wykluczenie czynnika ludzkiego przy obsłudze dronów, w pełni zautomatyzowana stacja dokujące jest wyposażona w dwa odrębne systemy zarządzania bateriami. W zależności od wykonywanej pracy Dronhub automatycznie ładuje lub wymienia baterie przy pomocy specjalnie zaprojektowanego ramienia robotycznego. Użytkownik poprzez dedykowaną aplikację planuje trasę, loty na żądanie oraz ma dostęp do danych zbieranych przez drony w czasie rzeczywistym. Produkt znajduje zastosowanie w misjach patrolujących i monitoringu w różnych gałęziach przemysłu (http://dronhub.eu).

Usługi:

  • Projekty R&D oraz prototypowanie urządzeń z obszaru automatyka i robotyka, mechatronika,  mechanika i budowa maszyn, uczenie maszynowe, elektronika, przygotowanie do produkcji masowej, algorytmy do autonomicznego poruszania się robotów
  • Druk w technologii 3D (FDM, SLA)
  • Obróbka CNC
  • Kompozyty

 

 

 

 

 

Kontakt

CERVI ROBOTICS Sp. z o. o.

Jasionka 954E

36-022 Jasionka

POLSKA

Tel. +48 17 770 7179

E-mail: contact@cervirobotics.com

www.cervirobotics.com/

Słowa kluczowe

- Bezzałogowe platformy powietrzne (UAV)

- Doradztwo techniczne

- Druk i skan 3D

- Frezowane CNC

- Samoloty bezzałogowe

- Układy pomiarowe

- Układy sterujące

- Usługi i oprogramowanie CAE/CAD