YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Dioxid Sp. z o.o.

DIOXID jest firmą istniejącą od 2008 roku i od początku swojego istnienia postawiliśmy sobie za cel ukierunkowanie na Klienta oraz osiągnięcie najwyższej jakości realizowanych wyrobów i oferowanych usług dla zadowolenia Klienta.

 

W nowoczesnej hali produkcyjnej posiadamy własną lakiernię, wyposażoną w odpowiedni sprzęt, dzięki któremu możemy świadczyć usługi lakierowania metodą natryskową. Specjalizujemy się także w procesach takich jak:

  1. Montaż tulejek do części.
  2. Uszczelnianie.
  3. Montaż smarowniczek do części.
  4. Honowanie.
  5. Cechowanie wg BAC 5307, elektrochemiczne, wibropisakiem.

 

Procesy galwaniczne są kolejnym zakresem usług jakie świadczy firma DIOXID. W nowo wybudowanej hali wyposażonej w półautomatyczne linie oraz własną oczyszczalnię ścieków świadczymy oferujemy procesy taki jak:

  1. Anodowanie w kwasie siarkowym (wymiary wanny: 2475x735x1500mm).
  2. Twarde anodowanie (wymiary wanny: 2475x735x1500mm).
  3. Anodowanie w kwasie chromowym (wymiary wanny: 2475x735x1500mm).
  4. Konwersja chromianowa (wymiary wanny: 2475x770x1500mm).

 

W celu wsparcia produkcji galwanicznej, firma zainwestowała w nowoczesne laboratorium, w którym wykonywane są badania chemiczne oraz inne wymagane analizy.

 

Dysponujemy własną narzędziownią oraz kadrą inżynierską, która pozwala nam wykonać nawet najdokładniejsze przyrządy: frezarskie, tokarskie, szlifierskie, do obróbki galwanicznej, pomocnicze, ustawcze i inne.

Specjalizujemy się również w precyzyjnej obróbce mechanicznej elementów dla rynku lotniczego z materiałów typu: stal konstrukcyjna, stal do ulepszania cieplnego, stale narzędziowe, tytan, inconel, chromonikiel, aluminium, stal żaroodporna, oraz wiele innych łącznie z tworzywami sztucznymi.

 

Dysponujemy parkiem maszynowym opartym w głównej mierze na obrabiarkach konwencjonalnych wyposażonych w odczyty cyfrowe. Wykonujemy także proces polerowania detali po obróbce maszynowej. Specjalizujemy się w obróbce detali stalowych jak i tytanowych.

 

Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów i nowoczesne rozwiązania techniczne, wdrożyliśmy w DIOXID System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 i AS9100 a także od 2016 posiadamy akredytację NADCAP na proces lakierowania oraz dla procesów galwanicznych.

 

Możemy się pochwalić licznymi zatwierdzeniami pod procesy galwaniczne klientów takich jak: Boeing, Collins Aerospace, Pratt & Whitney, Parker Aerospace, Rolls Royce.

 

Naszym największym partnerem jest Collins Aerospace Poland należąca do United Technologies Corporation.

Kontakt

Dioxid Sp. z o.o.

ul. Mięsowicza 4a, 38-400 Krosno

www.dioxid.com.pl

e-mail: biuro@dioxid.com.pl

Słowa kluczowe

- Obróbka skrawaniem

- Uszczelnienia

- Narzędzia dla przemysłu lotniczego

- Powłoki galwaniczne

- Chromianowanie

- Detale lotnicze