YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

EUROFLUID Krawczyk Sp.k.

EUROFLUID jest nowoczesną firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji przemysłowych środków smarnych, stosowanych w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Firma odgrywa znaczącą rolę na rynku, będąc wiodącym w Polsce dostawcą wysokojakościowych olejów i emulsji w obróbce metali i obróbce cieplnej.

Misją firmy jest dostarczanie wysokowydajnych środków do bezawaryjnej pracy maszyn, które wyróżnia najlepszy współczynnik relacji ceny do jakości oferowanych produktów bezpiecznych dla ludzi oraz środowiska.

Technologie przyszłości już dziś

Po ponad 10 latach działalności, niezmiennie kontynuowana jest misja firmy. Odzwierciedla ona zaangażowanie w produkcję i dostawy środków, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania w szerokim zakresie przemysłowych zastosowań. Dążeniem marki jest wspieranie swoich klientów w poszukiwaniu specjalistycznych, maksymalnie wydajnych i niezawodnych produktów.

EUROFLUID realizuje Kompleksową Obsługą Zakładów – TFM, której celem jest zoptymalizowanie gospodarki smarowniczej danego zakładu, a co za tym idzie zwiększenie wydajności produkcji oraz redukcję kosztów.

Oferujemy rozwiązania, które mają na celu optymalizację procesów i zwiększenie produktywności w obszarze gospodarki smarowniczej. Optymalizacja smarowania ogranicza ryzyko nieplanowanych przestojów maszyn jak również wydłuża ich żywotność. Dzięki właściwie prowadzonej gospodarce smarowniczej, środki olejowo-chłodzące zastosowane w urządzeniach mogą być wykorzystane w 100%, co zwiększa wydajność i rentowność procesów.

W swojej ofercie firma EUROFLUID posiada również dodatkową usługę kompleksowego czyszczenia maszyn przemysłowych oraz filtrowania emulsji i chłodziw. Przedmiotowa usługa świadczona jest przez nasz własny Mobilny Serwis Techniczny, dzięki czemu może być realizowana bezpośrednio na terenie każdego zakładu, a jej zakres ustalany jest bezpośrednio z klientem końcowym według indywidualnych potrzeb.

Kontakt

EUROFLUID Krawczyk Sp.k.

ul. Warszawska 113

25-563 Kielce

POLSKA

tel. +48 41 333 55 22

fax +48 41 332 20 13

e_mail: eurofluid@eurofluid.pl

www: www.eurofluid.pl

 

Jan Fejkiel

Dyrektor ds Rozwoju Rynku

fejkiel@eurofluid.pl

Tel: +48 533-342-855

Słowa kluczowe

- Obróbka skrawaniem

- Obróbka cieplna

- Doradztwo techniczne

- Frezowane CNC

- Obróbka plastyczna

- Serwis techniczny

- Środki chemiczne dla lotnictwa