YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Gardner Aerospace – Mielec Sp. z o.o.

GARDNER AEROSPACE, którego głównym udziałowcem od 2017r. jest Ligeance Aerospace Technologies - LAT (wcześniej SLMR) jest globalnym liderem w branży lotniczej zapewniającym obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dostarcza produkty do przemysłu lotniczego z gotowych i obrabianych detali wykonywanych z metali miękkich i twardych.  Oddziały w Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Indiach a także Chinach zatrudniają łącznie 2250 osób, zaangażowanych w produkcję zarówno prostych komponentów jak i skomplikowanych struktur składających się z małych jak i bardzo dużych detali o najwyższej jakości. Współpraca między oddziałami w tych krajach opiera się na zasadzie „One Gardner” i jest ona istotnym czynnikiem pozwalającym dostarczać produkty o niezmiennym najwyższym standardzie niezależnie od lokalizacji Zakładu, w którym zostały wykonane. Dzięki własnym możliwościom produkcyjnym zintegrowanym pionowo skutecznie redukujemy potrzebę korzystania
z podwykonawców. Ponadto możliwości usług o wartości dodanej pokazują elastyczne podejście Gardnera do zaspokajania potrzeb klientów.

 

Gardner współpracuje z kluczowymi dostawcami pierwszego rzędu m.in. dla Airbus, Embraer, Gulfstream, Pilatus, Spirit, GKN, Stelia Aerospace, Ruag i Safran zapewniając najwyższą jakość usług i produktów, usługi speed-shop’u oraz tani łańcuch dostaw pomiędzy 15 Zakładami wewnątrz Grupy.

Dzięki rocznym przychodom przekraczającym obecnie 300mln USD firma ma stabilną sytuację finansową, która umożliwia dalszy rozwój na nowych rynkach.

 

GARDNER AEROSPACE POLSKA

W Polsce Gardner Aerospace posiada 3 oddziały - 2 na południowym wschodzie (4 Zakłady produkcyjne) oraz 1 na północy (2 Zakłady produkcyjne), które zapewniają szereg usług m.in. obróbkę mechaniczną, plastyczną, montaż, kompletację detali w gotowe zestawy montażowe (KIT-y), malowanie, gięcie oraz spawanie.

Mielecki oddział specjalizuje się w obróbce mechanicznej oraz procesach galwanicznych, takich jak anodowanie aluminium i jego stopów w kwasie winowo-siarkowym lub chromowym, wytrawianiu i powłokach konwersyjnych aluminium, pasywacji stali nierdzewnych, malowaniu farbami epoksydowymi, nieścieralnymi, antypoślizgowymi oraz dekoracyjnymi. Wykonywane są tu również badania nieniszczące metodą penetracyjną, testy twardości metali i powłok metalicznych metodami Rockwella i Vickersa oraz testy przewodności aluminium i jego stopów. Nasz park maszynowy składa się z maszyn 3, 4 i 5-cio osiowych, tokarek, tokarko-frezarek (INTEGREX) oraz maszyny do obróbki profili (MODIG). Posiadamy również obszar montażu struktur dla produkowanych części.

 

ZATWIERDZENIA:

Ø Nadcap (dla procesów specjalnych oraz badań nieniszczących)

Ø AS 9100

Ø ISO9001

Ø ISO14001

Ø OHSAS18001

Ø Zatwierdzenia klientów: Airbus (France, Germany, UK); Bombardier, Safran, Beechcraft, CAV Ice Protection, Daher, Gulfstream, Middlesex Aerospace

 

 

Kontakt

Gardner Aerospace Mielec SP.z.o.o
ul. COP-u 7
Mielec 39-300
Poland

T: +48 17 773 9131

Mobile  +48 518 584 975​

Słowa kluczowe

- Badania nieniszczące

- Chromianowanie

- Cięcie laserem

- Części ze stali nierdzewnej i stopów

- Detale lotnicze

- Formowanie blach

- Frezowane CNC

- Nieorganiczne powłoki lakiernicze

- Obrabiarki, centra obróbcze

- Obróbka cieplna

- Obróbka elektro-chemiczna

- Obróbka skrawaniem

- Podzespoły dla śmigłowców i samolotów

- Podzespoły i zespoły lotnicze

- Powłoki galwaniczne

- Produkcja podzespołów do samolotów

- Zatępianie ostrych krawędzi