YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Kuehne + Nagel Sp.z o.o.

Jako operator one stop shopping oferujemy pełen zakres usług logistycznych w ramach spedycji lotniczej, morskiej, drogowej, kolejowej oraz logistyki kontraktowej i zintegrowanej.

Dzięki temu Klient jest w stanie znaleźć u jednego dostawcy ofertę  logistyczną dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb i dokonać optymalizacji swojego łańcucha dostaw.

Ochrona towarów naszych klientów stanowi dla nas priorytet. Dzięki dedykowanej, ustandaryzowanej sieci oraz nieustannej kontroli procesów w łańcuchu dostaw, zapewniamy optymalny poziom bezpieczeństwa przesyłek, uwzględniając potrzeby i specyfikę każdej branży.

Obecnie grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 82 000 pracowników  w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach, dzięki czemu jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. W Polsce działa od ponad 25 lat świadcząc swoje usługi w 27 lokalizacjach i zatrudniając ponad 2300 specjalistów.

Kontakt

Lokalizacje i numery telefonów Kuehne + Nagel w Polsce, jak i formularz zgłoszeniowy, znajdują się na naszej stronie internetowej - https://pl.kuehne-nagel.com/pl_pl/top-links/skontaktuj-sie-z-nami/

Kariera

Nieustannie rozwijamy naszą globalną sieć i portfolio naszych produktów, co stwarza możliwości rozwoju kariery w różnych dziedzinach na całym świecie. Dążymy do dostarczania naszym klientom rozwiązań wysokiej jakości, a także możemy poszczycić się byciem liderem w branży logistycznej.

Słowa kluczowe

- Usługi transportowe

- Logistyka

- Transport lotniczy

- Spedycja Międzynarodowa lotnicza i morska