YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

P.H.M. POLCOMM

POLCOMM jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku krajowym, zajmujących się produkcją i kompleksową obsługą serwisową narzędzi skrawających. Produkuje innowacyjne rozwiązania do obróbki różnych gatunków stali, żeliwa, stopów żaroodpornych, materiałów nieżelaznych i tworzyw sztucznych.

 

W sektorze narzędzi skrawających firma działa od roku 2000, jej narzędzia znane są z precyzji wykonania, zaawansowanych technologii i ponadprzeciętnej wydajności. W roku 2019 POLCOMM otworzył fabrykę płytek wieloostrzowych, wdrażając kompletną technologię wytwarzania wymiennych płytek z węglika spiekanego, opracowaną we współpracy z jednostką B+R. Pełny proces technologiczny został zorganizowany w jednym miejscu w oparciu o najnowsze światowe osiągnięcia techniki. W nowej fabryce realizowane są wszystkie procesy, począwszy od projektowania geometrii płytek i matryc, przez wytwarzanie kompletów prasowalniczych, prasowanie, spiekanie, szlifowanie, aż po nakładanie powłok. POLCOMM dysponuje również centrum demonstracyjno-szkoleniowym dla klientów wyposażonym w sterowane numerycznie obrabiarki.

 

POLCOMM produkuje płytki wieloostrzowe do toczenia i frezowania. Firma oferuje również frezy, wiertła, pogłębiacze, rozwiertaki, głowice frezarskie oraz noże tokarskie. Narzędzia marki POLCOMM znajdują zastosowanie w wiodących gałęziach przemysłu oraz cieszą się dużym uznaniem klientów i specjalistów z branży. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna infrastruktura i park maszynowy stawiają POLCOMM na pozycji wiarygodnego partnera.

Kontakt

P.H.M. POLCOMM Dariusz Kozak 
Chlewiska 100
21-100 Lubartów
woj. lubelskie
tel./ fax: +48 81 855 33 43 
e-mail:  
www.polcomm.com.pl

Kooperacja

Usługi obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie).

Słowa kluczowe

- Obróbka skrawaniem

- Narzędzia dla przemysłu lotniczego