YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Poeton Polska Sp. z o.o.

Założona w 1898 roku firma Poeton jest wiodącym na rynku specjalistą w dziedzinie inżynierii powierzchni, oferującym szeroki zakres usług obróbki powierzchni i powlekania dla klientów na całym świecie. Po skromnych początkach, kiedy oferowaliśmy usługi w zakresie galwanizacji i emaliowania części rowerowych, Poeton stał się liderem w branży obróbki powierzchni, z siedzibami w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej.​

Nasze bogate doświadczenie i niezawodne usługi sprawiły, że jesteśmy zaufanymi partnerami największych na świecie producentów oryginalnego wyposażenia w branży lotniczej i obronnej, w tym firm takich jak: Airbus, Boeing, MOOG, Safran i UTC.

Nasze zakłady w Wielkiej Brytanii – w Gloucester i Cardiff – obsługują klientów na całym świecie, a nasze przedsięwzięcia w Europie są dodatkowo wspierane przez nowy zakład procesów specjalnych w Dolinie Lotniczej w Rzeszowie.

Oprócz standardowego powlekania i obróbki, takich jak anodowanie, defektoskopia, malowanie, suche środki smarne, pasywacja itp., nasz asortyment produktów  Apticote   oferuje zaawansowane alternatywy dla standardowych rozwiązań, zapewniając wyjątkową wydajność i indywidualne rozwiązania dla naszych partnerów.

Kontakt

Poeton Polska Sp. z o.o.

Jasionka 954

36-002 Jasionka

sales@poetonpolska.pl

Tel:   +48 17 773 69 01

Kooperacja

Standardowe obróbki i usługi, które oferujemy to:​

  • Anodowanie (anodowanie w kwasie chromowym, anodowanie w kwasie siarkowym, anodowanie w kwasie winnym i anodowanie twarde)

  • Alocrom, Alodine, Surtec

  • Defektoskopia (kontrola fluorescencyjna/badania penetracyjne z zastosowaniem cieczy, defektoskopia magnetyczna proszkowa, trawienie, twardość)

  • Gruntowanie i malowanie

  • Suche środki smarne

  • Testy laboratoryjne

  • Pasywacja (stal nierdzewna)

  • Pomiary twardości

Słowa kluczowe

- Obróbka cieplno-chemiczna

- Nieorganiczne powłoki lakiernicze

- Obróbka elektro-chemiczna

- Powłoki galwaniczne

- Badania nieniszczące