YT

 

Wizytówki

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Wśród rzeszowskich uczelni wyższych Politechnika Rzeszowska odgrywa szczególną rolę. Od ponad 65 lat kształci kadrę inżynierską przygotowaną do prowadzenia badań naukowych, wdrażania innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii, współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Jest to nowoczesny ośrodek naukowy ściśle powiązany z przemysłem i równocześnie jedna z najlepszych polskich uczelni technicznych z niepowtarzalną atmosferą studiowania, zapewniająca bardzo dobre warunki do twórczego rozwoju wszelkich pasji i zainteresowań. Politechnika Rzeszowska to również najważniejszy w kraju ośrodek kształcenia pilotów cywilnych. Uczelnia kształci na 7 wydziałach i 24 kierunkach studiów. Prowadzi studia pierwszego oraz drugiego stopnia, a także na studia doktoranckie i podyplomowe.

 

Politechnika Rzeszowska posiada status uniwersytetu technicznego. Ze względu jednak na tradycję oraz renomę pozostaje wierna nazwie, którą nosi od 1974 r. i dzięki której jest rozpoznawalna na rynku edukacyjnym i naukowym nie tylko w kraju, lecz także na świecie.

Kontakt

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów

 

tel.: +48 17 865 11 00
fax: +48 17 854 12 60
e-mail:

www.prz.edu.pl

Kariera

.

 

Prezentacja firmy
W ramach cyklu "Spotkanie z Pracodawcą" oferujemy możliwość prezentacji firmy na uczelni. Z naszej strony zapewniamy rezerwację sali wykładowej oraz promocję wydarzenia wśród studentów i absolwentów uczelni.

 

Targi pracy
We współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego raz do roku organizujemy Akademickie Targi Pracy, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród studentów i absolwentów na Podkarpaciu.

Słowa kluczowe

- Badania kompozytów