YT

 

Wiadomości

Wizytówki

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Wśród rzeszowskich uczelni wyższych Politechnika Rzeszowska odgrywa szczególną rolę. Od ponad 65 lat kształci kadrę inżynierską przygotowaną do prowadzenia badań naukowych, wdrażania innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii, współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Jest to nowoczesny ośrodek naukowy ściśle powiązany z przemysłem i równocześnie jedna z najlepszych polskich uczelni technicznych z niepowtarzalną atmosferą studiowania, zapewniająca bardzo dobre warunki do twórczego rozwoju wszelkich pasji i zainteresowań. Politechnika Rzeszowska to również najważniejszy w kraju ośrodek kształcenia pilotów cywilnych. Uczelnia kształci na 7 wydziałach i 24 kierunkach studiów. Prowadzi studia pierwszego oraz drugiego stopnia, a także na studia doktoranckie i podyplomowe.

 

Politechnika Rzeszowska posiada status uniwersytetu technicznego. Ze względu jednak na tradycję oraz renomę pozostaje wierna nazwie, którą nosi od 1974 r. i dzięki której jest rozpoznawalna na rynku edukacyjnym i naukowym nie tylko w kraju, lecz także na świecie.

Kontakt

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów

 

tel.: +48 17 865 11 00
fax: +48 17 854 12 60
e-mail:

www.prz.edu.pl

Kariera

.

 

Prezentacja firmy
W ramach cyklu "Spotkanie z Pracodawcą" oferujemy możliwość prezentacji firmy na uczelni. Z naszej strony zapewniamy rezerwację sali wykładowej oraz promocję wydarzenia wśród studentów i absolwentów uczelni.

 

Targi pracy
We współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego raz do roku organizujemy Akademickie Targi Pracy, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród studentów i absolwentów na Podkarpaciu.

Słowa kluczowe

- Badania kompozytów