YT

 

Wiadomości

Wizytówki

PZL Sędziszów S.A.

PZL Sędziszów S.A. to światowy lider w dziedzinie produktów filtracyjnych. Od 75 lat produkujemy filtry paliwa, powietrza i olejów smarnych do wszelkiego rodzaju silników i urządzeń roboczych, filtracji powietrza, mediów roboczych i chłodziw. Od prawie 60 lat firma prowadzi też zaawansowane badania w dziedzinie rozwoju technologii tych urządzeń.
 
Wieloletnia współpraca z takimi firmami jak KARCHER, RENAULT, LEYLAND, HENGST, PERKINS, FIAT, SAVARA, UFI, spowodowała, że wyroby PZL Sędziszów S.A. odpowiadają normom i wymaganiom światowym. Stabilną, wysoką jakość produktów zapewnia wdrożony i utrzymywany system jakości zgodny z normą ISO/TS 16949: 2009 certyfikowany przez TUV Rheinland Koln Deutschland. Ponadto posiadamy certyfikat firmy KARCHER oraz certyfikaty umożliwiające eksport wyrobów na Ukrainę.
 
Dla przemysłu lotniczego produkujemy m. in. filtry oleju, filtry paliwa, sygnalizatory i zawory. Zajmujemy się też obróbką skrawaniem. Współpracujemy m. in. z takimi firmami jak WSK "PZL-Świdnik" S.A., WSK "PZL-Rzeszów" S.A., Sikorsky Mielec, WSK "PZL-Kalisz" S.A. oraz Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 i 2.
 
W ofercie firmy znajduje się ponad 2000 produktów wytwarzanych w fabryce w Sędziszowie Małopolskim. Produkcja oparta jest wyłącznie na surowcach najwyższej jakości, natomiast technologia wytwarzania opatentowana jest przez inżynierów z Centrum Badawczego PZL Sędziszów S.A. Sieć dystrybucji obejmuje cały kraj, a produkty są dostarczane do kontrahentów bezpośrednio z magazynu w Sędziszowie Młp.
 
Wyroby PZL Sędziszów S.A. znane są od lat w całym kraju i mają wielu zwolenników. Cenione są za wysoką jakość i wieloletnią obecność na rynku.

Kontakt

PZL Sędziszów S.A.
ul. Fabryczna 4
39-120 Sędziszów Młp
tel: (17) 745-02-00
fax: (17) 745-03-33
e-mail:

Kariera

Sukces PZL Sędziszów S.A. jest wynikiem pracy wszystkich zatrudnionych w niej osób. Naszą największą siłą i wartością są pracownicy. Ich potencjał, wiedza oraz doświadczenie są tu niezbędne i przekładają się na rozwój firmy.
 
Naszym celem jest jak najlepsze wykorzystanie zdolności i umiejętności wszystkich zatrudnionych osób. Stawiamy na ludzi otwartych, przejmujących inicjatywę i dynamicznych. Staramy się stworzyć warunki pracy, które zapewnią doskonalenie umiejętności oraz nabywanie nowych kwalifikacji. Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju osobistego, jak również budowania kariery zawodowej.
 
Proces rekrutacji w naszej firmie przebiega w trzech etapach. W pierwszym etapie analizujemy wszystkie nadesłane zgłoszenia pod kątem wymogów określonego stanowiska pracy. Kolejny etap stanowią spotkania z wybranymi kandydatami. Spotkania odbywają się w obecności przedstawicieli działów, do których poszukujemy pracownika. Wyłonieni podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostają zaproszeni na rozmowę finalną, w której uczestniczy bezpośredni przełożony. Jest to zwykle ostatni etap rekrutacji.
 
Aktualne ogłoszenia można znaleźć na www.pzlsedziszow.pl

Słowa kluczowe

- Obróbka skrawaniem

- Podzespoły dla śmigłowców i samolotów