YT

 

Wiadomości

Wizytówki

Safran Transmission Systems Poland

Safran Transmission Systems Poland specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów do silników lotniczych. Najważniejszą grupę produktów stanowią kompletne przekładnie do samolotów Boeing 737 i Airbus A320.

Polski zakład powstał w roku 2001 i od początku aktywnie współtworzył sukces najpopularniejszego silnika lotniczego CFM56, dostarczając elementy przekładni, a następnie gotowe przekładnie do napędów CFM56-5 i CFM56-7.

Kolejnym etapem rozwoju było uruchomienie produkcji kół i kadłubów do przekładni Trent 700, a później kompletnych przekładni do silnika Trent XWB produkowanego przez Rolls-Royce’a.

Obecnie Safran Transmission Systems Poland jest także ważnym partnerem w programie budowy i rozwoju supernowoczesnych silników LEAP, zaprojektowanych jako jednostki napędowe dla nowej generacji samolotów pasażerskich wprowadzanych przez koncerny: Airbus, Boeing i Comac.

Polska spółka nieustannie podnosi poziom swoich kompetencji rozwijając współpracę z innymi firmami Grupy Safran, m.in. z Safran Aero Boosters w zakresie komponentów do silników, Safran Helicopter Engines, której dostarcza precyzyjnych kół zębatych do silników śmigłowcowych, a także z Safran Aircraft Engines. Wyniki osiągane przez Safran Transmission Systems Poland w obszarze jakości i terminowości dostaw zyskały uznanie jej klientów i zapewniły wysoką renomę w Grupie Safran oraz w Dolinie Lotniczej.

Kontakt

Safran Transmission Systems Poland

ul. Partyzantów 29

39-120 Sędziszów Małopolski

tel. +48 17 222 21 00

fax +48 17 222 21 01

Strona www: www.safran-transmission-systems.pl

Kariera

W Safran Transmission Systems Poland stwarzamy warunki pracy, w których każdy pracownik ma możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz szansę do wykorzystania w pełni talentów i zdolności zgodnie ze swoim profilem.

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wybór jednego z poniższych sposobów aplikowania:

 

Przesłanie aplikacji na adres email:

kadry@safrangroup.com

Przesłanie aplikacji na adres:

Safran Transmission Systems Poland

ul. Partyzantów 29

39-120 Sędziszów Małopolski

Słowa kluczowe

- Aparaty kierujące

- Kadłuby

- Koła zębate

- Przekładnie

- Statory

- Wałki

- Wsporniki łożysk

- Wtryskiwacze olejowe