YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Salloytech Sp. z o.o.

Spółka Salloytech zajmuje się dostarczaniem rozwiązań technologicznych dla przemysłu lotniczego. Działamy w obszarach inżynierii mechanicznej, jesteśmy firmą technologiczną z własnym zapleczem produkcyjnym. Posiadamy certyfikat AS9100D na wytwarzanie części lotniczych oraz Koncesję MSWiA na wytwarzanie i obrót wyrobów o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.

 

Staramy się podejmować ambitne i nieszablonowe projekty, często wymagające wykonania badań do ich realizacji. Pracujemy na projektach rozwojowych nakierowanych na ulepszanie procesów technologicznych, głównie w obszarze procesów specjalnych.

 

Nasza działalność skupiona jest wokół kilku specjalizacji.

 

Pierwszą z nich jest produkcja próbek używanych do badań niszczących stosowanych do kontroli procesów specjalnych. Wykorzystujemy przy tym materiały trudno obrabialne, jak również trudno dostępne, takie jak: nadstopy niklu i kobaltu, stopy tytanu i lotnicze stale hartowane.

Ze względu na często trudną dostępność tych materiałów, jesteśmy w stanie dostarczyć takie materiały, jak monokryształy, odlewnicze nadstopy niklu i stopy tytanu poprzez wypracowany łańcuch dostaw.

 

Kolejną naszą działalnością jest skomplikowana obróbka materiałów trudno obrabialnych certyfikowana na AS9100. Chętnie pracujemy na częściach wymagających dodatkowych procesów np. obróbka cieplna, powłoki zgodne z normami lotniczymi.

 

Jedną z innowacyjnych metod produkcyjnych, jakie wprowadziliśmy u siebie jest obróbka hybrydowa, szczególnie wykorzystywana w przemyśle kosmicznym. Polega ona na drukowaniu 3D w proszkach metali a następnie wykańczaniu za pomocą obróbki ubytkowej (CNC).

 

Wykonujemy również różnego rodzaju akcesoria i oprzyrządowanie laboratoryjne na zamówienie klienta, między innymi mamy pokazane łoże do wygrzewania próbek dla procesu natryskiwania plazmowego.

 

Nasze doświadczenie w procesach typu THERMAL oraz COLD SPRAY pozwala nam na optymalizacje i sugestie dla projektów oprzyrządowania, maskowania oraz zapewnienia jakości powłok, w tym przygotowania  do audytów NADCAP, tworzenie planów kontrolnych i inspekcję pierwszej sztuki (FAIR).

 

Jednym z takich usprawnień jest produkcja i projektowanie osłon silikonowych wielokrotnego użytku. Rozwiązania te pozwalają na ograniczenie czasu poświęconego na maskowanie oraz minimalizację materiałów eksploatacyjnych. Takie maskowania są wykorzystywane w procesach typu thermal spray, cold spray i śrutowanie.

 

Kolejne usługi, które oferujemy są  związane z zarządzaniem jakością. Są to między innymi konsultacje, audyty, przygotowania do certyfikacji, szkolenia dotyczące wdrożeń i utrzymania takich systemów jak AS9100 i NADCAP.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Salloytech Sp. z o.o.

ul. Andrzeja Sołtana 7

05-400 Otwock

tel: +48 22 273 23 06

mobile: +48 570 070 033

email: info@salloytech.com

Słowa kluczowe

- Audity

- Badania i rozwój

- Badania kompozytów

- Badania materiałów

- Badania nieniszczące

- Badania statyczne

- Badania właściwości mechanicznych

- Badania zmęczeniowe

- Blachy, rury, pręty

- Chromianowanie

- Detale lotnicze

- Dokumentacja techniczna

- Doradztwo techniczne

- Druk i skan 3D

- Frezowane CNC

- Konsulting

- Metale do produkcji aerokosmicznej

- Metale i stopy dla przemysłu lotniczego

- Obróbka cieplna

- Obróbka cieplno-chemiczna

- Obróbka elektro-chemiczna

- Obróbka skrawaniem

- Oprzyrządowanie

- Powłoki galwaniczne

- Powłoki plazmowe

- Produkcja podzespołów do samolotów

- Próby wytrzymałościowe

- Przyrządy dla przemysłu lotniczego, remonty urządzeń

- Wyłożenie i powłoki trudnościeralne

- Zatępianie ostrych krawędzi