YT

 

Wiadomości

Wizytówki

SANDVIK POLSKA Sp. z o.o.

Państwa sukces naszym celem
 
Sandvik Coromant jest światowym liderem w produkcji narzędzi skrawających do toczenia, frezowania i wiercenia obecnym na rynkach 130 krajów na całym świecie. Biuro główne znajduje się w miejscowości Sandviken w Szwecji. W Polsce reprezentowany jest przez Sandvik Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Do grona naszych klientów należą najwięksi światowi producenci z branży motoryzacyjnej, lotniczej, produkcji form i matryc, obróbki małych detali i przemysłu maszynowego. Sandvik Polska to firma o długoletniej tradycji na naszym rynku, a jej historia sięga 1963 roku, kiedy zaczął pracować w naszym kraju pierwszy przedstawiciel techniczny Coromant. Obecnie firma zatrudnia około 300 osób w tym blisko 60 regionalnych przedstawicieli technicznych, którzy służą swoją wiedzą by wspierać Państwa w produkcji.
 
Nasze doskonale wyposażone Centrum Produktywności szkoli klientów z zakresu rozwiązań narzędziowych pozwalających zwiększać produktywność. Oferujemy też wiele programów pomagających w optymalizacji Państwa produkcji. Nasze centra dystrybucji w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Azji Wschodniej zapewniają bezpośrednią dostawę produktów do Państwa zakładu zwykle w czasie nieprzekraczającym 24 godzin od zamówienia. Każdego roku ok. 4% naszych obrotów inwestujemy w prace badawczo-rozwojowe.
Wielki efekt powstaje z drobnych szczegółów
 
Lotnictwo jest jedną z najbardziej wymagających gałęzi światowego przemysłu. Oczekując coraz doskonalszych materiałów, dokładniejszych parametrów i stałych reżimów czasowych – nie pozwala na zabawę amatorom. W gruncie rzeczy najważniejszymi czynnikami pozwalającymi wyróżniać się od konkurencji są doświadczenie i wiedza. Sandvik Coromant jest od dawna nie tylko liderem w produkcji narzędzi skrawających dla przemysłu lotniczego, ale również wiedzy eksperckiej dotyczącej obróbki. Począwszy od frezowania rowków pryzmatycznych i wiercenia głębokich otworów, po toczenie rowków i frezowanie toczne, dysponujemy setkami rozwiązań niezbędnych w produkcji silników, które pozwalają uzyskać przewagę w tej twardej walce.
 
Co możemy Państwu zaoferować? Zapraszamy na stronę: www.aero-knowledge.com
Specjalistyczne rozwiązania dla produkcji pełnej wyzwań
 
Nieprzerwany wzrost stopnia trudności obróbki materiałów, wymagań dotyczących jakości wykonania i rygorów czasowych powodują, że przemysł lotniczy jest jedną z najbardziej wymagających technicznie branż przemysłu na świecie. Będąc na bieżąco z najnowszymi technologiami możemy zapewnić Państwu najlepszą z możliwych ofertę.
 
Nasza współpraca z jednym z najbardziej zaawansowanych ośrodków badawczych na świecie; AMRC, daje nam możliwość wglądu, dzielenia się i rozwijania przyjaznych dla środowiska rozwiązań oraz wprowadzania nowych technologii produkcji samolotowej.

Kontakt

SANDVIK POLSKA Sp. z o.o.
Al. Wilanowska 372
02-665 Warszawa
 
Tel: (22) 647 38 80, 843 83 29
Fax: (22) 843 21 36, 647 12 56
 
 
Witryna tematyczna:

Słowa kluczowe

- Obróbka skrawaniem

- Narzędzia dla przemysłu lotniczego

- Specjalne narzędzia tnące