Wizytówki

Yamazaki Mazak Central Europe

Yamazaki Mazak Central Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce jest oddziałem światowego lidera w produkcji obrabiarek CNC do metalu oraz wycinarek laserowych, Yamazaki Mazak Corporation.
 
W Katowicach mieści się siedziba Oddziału, a zarazem Centrum Technologiczne Mazak w Polsce, pełniące kompleksowo funkcje wystawiennicze, serwisowe, technologiczne, wdrożeniowe, szkoleniowe i handlowe.
 
W ciągłej ekspozycji znajdują się u nas najnowsze modele obrabiarek Mazak, które zarazem służą do prowadzonych w Centrum wdrożeń i szkoleń.
 
Użytkownikom obrabiarek Mazak z Wielkopolski i Pomorza wsparcie serwisowego i technologiczne zapewnia Centrum Techniczne w Poznaniu.
 
W Rzeszowie znajduje się biuro serwisowe Yamazaki Mazak, zapewniające obsługę serwisową klientom z regionu Podkarpacia
i Lubelszczyzny.
 
Kolejna hala wystawiennicza Mazak dostępna jest w siedzibie naszego przedstawiciela handlowego, firmy Metal Team w Wanatach pod Częstochową.
 
W ramach wsparcia dla szkolnictwa zawodowego i praktycznego otworzyliśmy Centrum Edukacyjne w Bielsku-Białej, gdzie obrabiarki Mazak służą do praktycznej nauki zawodu uczniom szkół zawodowych, studentom oraz pracownikom okolicznych zakładów pracy.

Kontakt

Yamazaki Mazak Central Europe Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
ul. Trasa Renców 33
40-865 Katowice
Polska
 
NIP: 205-000-02-27
REGON: 278266863
 
 
tel.: +48 32 35 004 60/61
fax: +48 32 35 004 62
 

Słowa kluczowe

- Obróbka skrawaniem