YT

 

Wiadomości

Wsparcie dla przedsiębiorstw

29-04-2020
Enterprise Europe Network

„Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

16-06-2020
trwa cykl wideokonferencji dla przedsiębiorców
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. nieprzerwanie prowadzą działalność przemysłową od 1917 r., co czyni Spółkę jednym z najstarszych przedsiębiorstw Tarnowa.

Wizytówką Spółki jest szeroka oferta uzbrojenia i sprzętu wojskowego, w której szczególną rolę odgrywają karabiny wyborowe i maszynowe, granatniki, moździerze, artyleryjskie i artyleryjsko-rakietowe zestawy przeciwlotnicze oraz sprzęt szkolno-treningowy.

Zakłady Mechaniczne mają uznaną pozycję dostawcy sprzętu wojskowego dla polskich sił zbrojnych i innych służb mundurowych, jak też odbiorców zagranicznych. Firma proponuje również usługi kooperacyjne w zakresie obróbki plastycznej, technologii galwanicznych i cieplno-chemicznych oraz obróbki skrawaniem.

Utworzone w firmie Centrum Badawczo – Rozwojowe ma możliwość tworzenia nowoczesnych produktów dla wojska oraz służb mundurowych i daje podstawę do umocnienia przez Spółkę swojej pozycji w gronie liderów polskiego przemysłu obronnego, rozwijając także sprzedaż na rynkach zagranicznych.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje zainteresowane rozwojem techniki i technologii dla potrzeb obronności. Proponujemy także współpracę partnerom gospodarczym działającym na rynku cywilnym.

Kontakt

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.

ul. Kochanowskiego 30

33-100 Tarnów

tel. (48-14) 6306 200

fax (48-14) 6306 204

e-mail

Kooperacja

Oferujemy usługi kooperacyjne w zakresie obróbki plastycznej, technologii galwanicznych i cieplno-chemicznych oraz obróbki skrawaniem.