YT

 

Wiadomości

Wizytówki

Zelnar Sp. z o.o.

Zelnar sp. z o.o. od ponad 20 lat dostarcza najwyższej jakości wyroby i oprzyrządowanie dla kluczowych gałęzi przemysłu. Podstawą i bazą naszej działalności jest produkcja form wtryskowych, których odbiorcami są polskie i światowe wtryskownie zaopatrujące kluczowych producentów z branż urządzeń domowych, przemysłu motoryzacyjnego oraz innych gałęzi przemysłu. Doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana załoga pozwala na nieustanne doskonalenie rozwiązań produkcyjnych oraz technologii wytwarzania najbardziej złożonych narzędzi technologicznych. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów stale inwestujemy w nowe maszyny i urządzenia oraz pozyskujemy najlepszych inżynierów i specjalistów. Jakość i niezawodność naszych produktów potwierdza wewnętrzny system zarządzania jakością według normy ISO 9001:2000.

Zelnar to konkurencyjny i sprawdzony dostawca:
form do przetwórstwa tworzyw sztucznych;
form do odlewania ciśnieniowego metali;
omodelowania odlewniczego;
narzędzi specjalnych.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów - zapewniając terminowość dostaw. Zelnar skupia się na budowaniu długotrwałych relacji ze swoimi klientami. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, a nasz zespół zawsze dąży do znalezienia najlepszych rozwiązań aby sprostać wymaganiom stawianym przez światowych odbiorców.

Zelnar. Jakość na czas.

Kontakt

  • Zelnar Sp. z o.o.
  • Tajęcina 102
  • 36-002 Jasionka

e-mail: kontakt@zelnar.com.pl

www.zelnar.com

Kariera

Zelnar Sp. z o.o. nieustannie szuka ludzi pragnących podzielić się z nami swoją pasją, zaangażowaniem i doświadczeniem.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym i nowoczesnym przedsiębiorstwie współpracującym z najlepszymi markami na rynku, prześlij nam swoje CV na adres e-mail: praca@zelnar.com.pl

Słowa kluczowe

- Druk i skan 3D

- Frezowane CNC

- Matryce odlewnicze

- Narzędzia dla przemysłu lotniczego

- Obrabiarki, centra obróbcze

- Obróbka cieplna

- Obróbka cieplno-chemiczna

- Obróbka skrawaniem

- Piece próżniowe