YT

 

Wiadomości

Wizytówki

Alinox Sp. z o.o.

Firma Alinox, należąca w pełni do Scope Metals Group, rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku, aby udostępnić wszechstronny zakres produktów dla rynków polskiego i Europy wschodniej. Dogodna lokalizacja w Mysłowicach, w pobliżu portów lotniczych w Katowicach i Krakowie sprawia, iż Alinox jest idealnym dostawcą materiałów z metali nieżelaznych i stali nierdzewnych dla ponad 1500 odbiorców na terenie Polski, Niemiec, Litwy i Ukrainy. Naszą zaletą jest szeroki wachlarz materiałów dostępnych ze składu, wstępne przygotowanie materiału do dalszej obróbki oraz krótki czas dostawy. Alinox specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom płyt aluminiowych dociętych na żądany wymiar. Nasz park maszynowy umożliwia cięcie płyt do grubości 220mm oraz wałków do średnicy 700mm. Oferujemy usługi cięcia wodą oraz cięcie krzywoliniwe CNC.

 

Dopełnieniem oferty materiałowej firmy Alinox są konsultacje technologiczne dotyczące nowych materiałów, jak również doradztwo ukierunkowane na osiągnięcie optymalnej relacji ceny do jakości materiału. Nasi doświadczeni pracownicy, posiadający szerokie kontakty zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym oraz dobrze rozwinięta sieć dystrybucji, zapewniają wydajne zarządzanie zamówieniami oraz idące za tym szybkie dostawy materiałów.


Wszystko ze składu

Ponad 2000 ton materiałów ze stali nierdzewnych i metali kolorowych jest do Państwa dyspozycji na naszym magazynie w Mysłowicach, o powierzchni 3500m2. Aluminium, mosiądz, miedź, brąz - zapewnimy Państwu wszelkie metale nieżelazne na czas, w dobrej cenie i najwyższej jakości. Niezależnie od ilości, dostarczamy materiał w możliwie krótkim czasie we wskazane miejsce.
Uwaga i reakcja na potrzeby klientów

 

Alinox charakteryzuje się wyjątkowym zwróceniem uwagi na potrzeby swoich klientów, dopasowując odpowiednio do nich swoją ofertę. Poza tym, jako część globalnej sieci powiązań handlowych, Alinox jest w stanie zapewnić nawet najbardziej nietypowe produkty w relatywnie krótkim czasie.

 

Alinox, posiadając największy skład materiałów do produkcji aerokosmicznej w postaci blach i płyt w Polsce, zdobył reputację wiodącego dostawcy dla przemysłu lotniczego zlokalizowanego w tym regionie Europy.

 

www.alinox.pl

 

 

Kontakt

Alinox Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 7
41-400 Mysłowice

tel.  48 32 7658112
fax. 48 32 7658123

mail:

Słowa kluczowe

- Metale do produkcji aerokosmicznej

- Cięcie strumieniem wody

- Detale lotnicze

- Frezowane CNC

- Metale i stopy dla przemysłu lotniczego