Wiadomości

ATEC - wyniki projektu

17-07-2018
New methods of advanced thermal barrier and environmental barrier coating deposition and characterization

Bezpłatne warsztaty "Siemens dla Przemysłu"

13-03-2018
Poznaj korzyści płynące z Digitalizacji
Czytaj wszystkie

Wizytówki

BRYK

Firma Bryk obecna jest na rynku od ponad 12 lat. Zajmujemy się produkcją wysoko wyspecializowanych narzędzi z ostrzem z diamentu polikrystalicznego wykorzystywanych w obróbce materiałów. Do głównych kierunków rozwojowych przedsiębiorstwa Bryk należy produkcja narzędzi z ostrzem PKD do obróbki aluminium i materiałów trudno obrabialnych, znajdujących zastosowanie w przemyśle lotniczym. Intensywna rozbudowa parku maszynowego w ostatnich latach oraz implementacja nowoczesnych technologii w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie maszynami i urządzeniami oraz wysoko wykwalifikowana kadra pozwalają nam na produkcję narzędzi o bardzo wysokiej jakości. Wykonujemy narzędzia w oparciu o własne projekty i pomysły konstrukcyjne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców.
 
Nasze narzędzia charakteryzują się indywidualnością oraz nowatorskimi rozwiązaniami, co gwarantuje im funkcjonalność oraz trwałość. Zapewniamy również kompleksową obsługę w zakresie serwisu, ostrzenia i regeneracji narzędzi oraz fachowe doradztwo w obszarze produkcji.
 
W naszym parku maszynowym posiadamy szereg  innowacyjnych urządzeń umożliwiających produkcję oraz serwis narzędzi diamentowych. Oferujemy pełną gamę narzędzi: frezy, piły, wiertła, głowice formatujące, uchwyty do CNC oraz zestawy narzędzi .
 
Nasz profesjonalizm oraz doświadczenie zostały zauważone i docenione w konkursie  "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" w 2008r. firma Bryk została uhonorowana I miejscem w kategorii małych firm oraz wyróżnieniem w roku 2009.
 
Członkiem Stowarzyszenia Dolina Lotnicza jesteśmy od 2011r.

Kontakt

P.P.U.H BRYK
Kraczkowa 1663a
37-124 Kraczkowa
Tel./fax 17 225 86 75
Tel. 17 225 04 76