YT

 

Wiadomości

Matryca Kompetencji

23-11-2020
SGPPL "Dolina Lotnicza"

Civil & Military Aeromixer 2021

06-09-2021
28.09.2021, Centrum Konferencyjno-Eventowe na Stadionie Wrocław
Czytaj wszystkie

Wizytówki

Eurotech Sp. z o.o.

Głównym przedmiotem działalności firmy jest projektowanie i produkcja DEDYKOWANYCH, zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów. Obecnie działalność firmy koncentruje się w dwóch obszarach: Powietrzne Systemy Bezzałogowe oraz Mobilne Urządzenia Naftowe.

 

o   Systemy UAV i lotnictwo

Posiadamy zdolności w zakresie projektowania i produkcji: bezzałogowych platform powietrznych, systemów sterowania i kontroli lotu, napędów spalinowych i hybrydowych oraz usług lotniczych z wykorzystaniem systemów bezzałogowych.

o   Urządzenia naftowe

Jesteśmy uznaną marką producenta DEDYKOWANYCH urządzeń dla poszukiwań, stymulacji, serwisowania i eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego.

o   Elektronika dedykowana

Projektuje i produkuje dedykowaną elektronikę profesjonalną: układy pomiarowe, sterujące i systemy akwizycji danych.

o   Projekty badawcze
Jednym z priorytetów firmy jest ciągły rozwój poprzez aktywny udział w pracach badawczych, związanych z nowymi technologiami i produktami

EUROTECH Sp. z o.o. opierając się na wiedzy inżynierskiej, doświadczeniach, interdyscyplinarnym i doświadczonym zespole specjalistów przy współpracy z ośrodkami naukowymi projektujemy i produkujemy wysoko zaawansowane technologicznie i jakościowo urządzenia, systemy spełniające wymagające europejskie normy bezpieczeństwa.

Dzięki kreatywności popartej wieloletnim doświadczeniem EUROTECH Sp. z o.o. jest uznanym polskim producentem, DEDYKOWANYCH technologicznie urządzeń i systemów.

Kontakt

Lokalizacja firmy - Specjalna Strefa Ekonomiczna „Euro Park Mielec”.

EUROTECH Sp. z o.o.

ul. Strefowa 3, 39-300 Mielec

Telefon: +4817 788 77 60

Faks:. +4817 788 02 73

E-mail:

www.eurotech.com.pl

Słowa kluczowe

- Awionika

- Bezzałogowe platformy powietrzne (UAV)

- Druk i skan 3D

- Samoloty bezzałogowe

- Układy sterujące

- Badania i rozwój