YT

 

Wiadomości

Wizytówki

EUROTECH Sp. z o.o.

Głównym przedmiotem działalności firmy jest projektowanie i produkcja DEDYKOWANYCH, zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów. Obecnie działalność firmy koncentruje się w dwóch obszarach: Powietrzne Systemy Bezzałogowe oraz Urządzenia Mobilne.

 

o   Systemy UAV i lotnictwo

Posiadamy zdolności w zakresie projektowania i produkcji: bezzałogowych platform powietrznych, systemów sterowania i kontroli lotu, napędów spalinowych i hybrydowych oraz usług lotniczych z wykorzystaniem systemów bezzałogowych.

 

o   Urządzenia mobilne

Jesteśmy uznaną marką DEDYKOWANYCH mobilnych urządzeń oraz zabudów na pojazdach i przyczepach (własny VIN). Nasze specjalistyczne urządzenia stsowane są głównie przy udostępnianiu i eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego.

 

o   Elektronika dedykowana

Projektuje i produkuje dedykowaną elektronikę profesjonalną: układy pomiarowe, sterujące i systemy akwizycji danych.

 

o   Projekty badawcze
Jednym z priorytetów firmy jest ciągły rozwój w celu wdrożania użytecznych uzrądzeń, systemów i technologi we wspólpracy z ośrodkami naukowymi i przemsyłowymi w kraju i zagranicą.

EUROTECH Sp. z o.o. opierając się na wiedzy inżynierskiej, doświadczeniach, interdyscyplinarnym i doświadczonym zespole specjalistów przy współpracy z ośrodkami naukowymi projektuje i produkuje wysoko zaawansowane technologicznie i jakościowo urządzenia, systemy spełniające wymagające europejskie normy bezpieczeństwa.

Dzięki kreatywności popartej wieloletnim doświadczeniem EUROTECH Sp. z o.o. jest uznanym polskim producentem, DEDYKOWANYCH technologicznie zaawansowanych urządzeń i systemów.

Kontakt

Lokalizacja firmy - Specjalna Strefa Ekonomiczna „Euro Park Mielec”.

EUROTECH Sp. z o.o.
ul. Strefowa 3, 39-300 Mielec

Telefon: +4817 788 77 60
Faks:. +4817 788 02 73
E-mail:
www.eurotech.com.pl

Słowa kluczowe

- Awionika

- Badania i rozwój

- Bezzałogowe platformy powietrzne (UAV)

- Dokumentacja techniczna

- Druk i skan 3D

- Frezowane CNC

- Hydraulika i pneumatyka

- Obrabiarki, centra obróbcze

- Obróbka skrawaniem

- Produkcja podzespołów do samolotów

- Próby wytrzymałościowe

- Samoloty bezzałogowe

- Układy pomiarowe

- Układy sterujące

- Urządzenia pomiarowe