YT

 

Wiadomości

Wizytówki

M&M air sea cargo S.A.

M&M air sea cargo S.A. jest firmą która reprezentuje w Polsce grupę M&M cieszącą się niebywale długą, bogatą tradycją i doświadczeniem.

 

Na świecie M&M Militzer und Münch istnieje już bowiem od 1880 roku, co plasuje nas w absolutnej czołówce firm z branży transport/spedycja/logistyka. Polska spółka działa od początku przemian ustrojowych które miały miejsce w naszym kraju czyli od 1991 roku zatrudniając obecnie 70 osób.

 

Wspieramy się siecią ponad 120 oddziałów w 33 krajach Europy, Azji i Afryki (6 biur w Polsce).  Zapewniamy pełną obsługę operacyjną i celną w portach morskich i na lotniskach poprzez własne biura oraz sprawdzoną bazę rzetelnych przewoźników. 

 

Szeroki zakres usług i rozwiązania szyte na miarę w oparciu o konkurencyjne ceny to domena M&M – znajdą tu Państwo konkretne doradztwo naszych specjalistów oraz dedykowaną obsługę.

 

Pomagamy importerom i eksporterom w podstawowych kwestiach traktując każdego indywidualnie i zapewniając kompleksowe rozwiązania: od kwestii dokumentacyjnych, załadunkowych, opłat portowych aż po dowóz do magazynu i odprawę celną.

 

Posiadamy Status Regulated Agent, System Zarządzania jakością ISO 9001:2018 oraz certyfikat AEO

 

Spółka M&M air sea cargo S.A jest Członkiem Założycielem Doliny Lotniczej. 

Kontakt

M&M air sea cargo S.A.

ul. Annopol 3

03-236 Warszawa

 

 

Pełnomocnik do spraw Doliny Lotniczej w M&M air sea cargo S.A. 

Paweł Twardokęs

Business Development Director Poland

tel. +48 606 121 781

Pawel.Twardokes@mumnet.com

 

 

www.mumnet.pl

Słowa kluczowe

- Usługi transportowe

- Logistyka

- Transport lotniczy