YT

 

Wiadomości

Wizytówki

Proximo Aero Sp. z o. o.

Jesteśmy jedynym laboratorium w południowej Polsce posiadającym akredytację w dziedzinie momentu siły.

Laboratorium działa według wytycznych normy PN-EN ISO/IEC 17025-2018:02 i posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji w dziedzinie wzorcowania momentu siły. Akredytowana działalność Laboratorium jest określona w zakresie Akredytacji  Laboratorium Wzorcującego nr AP 193, dostępnym na każde życzenie Klienta, a także w witrynie internetowej PCA www.pca.gov.pl.

Wyposażone jest w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy. W zakresie wzorcowania w obszarze akredytacji oraz poza nim dysponujemy trzema stanowiskami wzorcującymi wartości:

– stanowisko wzorcowania kluczy dynamometrycznych
– stanowisko wzorcowania czujników ciśnienia
– stanowisko wzorcowania czujników temperatury

Wszystkie wzorce wykorzystywane w naszym Laboratorium posiadają aktualne świadectwa wzorcowania wydane przez akredytowane laboratoria wzorcujące.
Na czas trwania usługi wzorcowania oferujemy możliwość wypożyczenia kluczy dynamometrycznych.

 

Nowoczesne biuro konstrukcyjne, specjalizujące się w projektach mechanicznych oraz automatyki przemysłowej. Współpracujemy z firmami z branży lotniczej, armatury przemysłowej, przemysłu ciężkiego i innych oraz poszukujemy doświadczonych i sprawdzonych partnerów do ambitnych wymagających projektów. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie, co wymiernie przekłada się na jakość i poziom świadczonych przez nas usług.

Oferujemy usługi badawczo-rozwojowe, konstrukcyjne, projektowe oraz obliczeniowe. Zespół złożony z doświadczonych specjalistów z branż związanych z lotnictwem i motoryzacją świadczy usługi cechujące się innowacyjnością i indywidualnym podejściem do klienta, poprawiając wydajność, redukując koszty i zwiększając efektywność produkcji.

Świadczymy usługi w zakresie projektowanie komponentów i podzespołów z zastosowaniem zaawansowanych narzędzi i wiedzy min. w zakresie metod MES i CFD oraz znajomości charakterystyk funkcjonalnych produktów.

Kontakt

ul. Dębicka 221 A
35-213 Rzeszów

Tel: (17) 221 21 02

e-mail: wzorcowanie@proximo.aero

Słowa kluczowe

- Audity

- Badania i rozwój

- Dokumentacja techniczna

- Doradztwo techniczne

- Narzędzia dla przemysłu lotniczego

- Obliczenia / symulacje MES (Metodą Elementów Skończonych)

- Oprzyrządowanie

- Przyrządy dla przemysłu lotniczego, remonty urządzeń

- Układy pomiarowe

- Urządzenia pomiarowe

- Wzorcowanie i sprawdzenie przyrządów pomiarowych