YT

 

Wiadomości

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów

18-01-2022
10-11 Maj 2023, G2A Arena, Jasionka

Konferencja Rzeszów Air Cargo Event

16-01-2023
Urban Lab Rzeszów 3 lutego 2023 roku
Czytaj wszystkie

Wizytówki

SODITRONIK

Soditronik wyłączny przedstawiciel firm Sodick, Röders, Aries Alliance.

 

Zapewniamy terminowe dostawy maszyn i materiałów eksploatacyjnych oraz pełną pomoc techniczną w zakresie oferowanych obrabiarek i technologii w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Serwis prowadzony z Warszawy i Wrocławia.

 

 

SODICK - to czołowy producent wgłębnych i drutowych obrabiarek elektroerozyjnych oraz drążarek do otworów startowych wyposażonych w silniki liniowe. Rozdzielczość użytych do pozycjonowania liniałow optycznych ma wartość 10 nanometrów. Odskok elektrody w trakcie drążenia osiąga wartość 36 m/min. Możliwość wykonywania skomplikowancyh cięć i drążeń różncyh stopów lotniczych.  Sodick oferuje hybrydowe drukarki 3D (zintegrowane z wrzecionem HSC) do adytwnego druku z proszku metalowego oraz wtryskarki do mikro-wtrysków.

 

 

RÖDERS - czołowy producent centrów obróbkowych HSC zapewniających najwyższą wydajność i jakość powierzchni. W ofercie znajdują się również zautomatyzowane centra obróbkowe. Obrabiarki posiadją opcje szlifowania.

 

 

ARIES INDUSTRIES - grupa firm o bogatej wiedzy i doświadczeniu specjalizująca się nie tylko w produkcji części lotniczych dla wiodących producentów samolotów i silników na świecie, ale przede wszystkim maszyn do ich produkcji. W ofercie Aries Industries można znaleźć różnych wielkości, wieloosiowe prasy do podłużnego i poprzecznego rozciągania blach, profili do pracy na zimno i na gorąco. Oprócz nich można znaleźć w ofercie prasy do nadplastycznego formowania na gorąco i elastoformowania na zimno. Ponadto maszyny do tarciowego łączenia różnych metali i ich stopów, oparte na technice dopuszczonej do stosowania w przemyśle lotniczym. Rozwiązanie w sposób istotny obniża koszty produkcje podzespołów lotniczych, czego przykładem jest produkcja wirników wykonywanych metodą addytywną - łopatki łączone są ze rdzeniem metodą tarciową.

 

Kontakt

 

Główna siedziba...........+48 22 810 02 97

Sprzedaż:

Leszek Kowalski ......... +48 603 677 057
Tomasz Czech .............+48 697 390 402

www.soditronik.pl

e-mail: info@soditronik.pl

Słowa kluczowe

- Obróbka skrawaniem

- Części zamienne

- Frezowane CNC

- Obrabiarki, centra obróbcze

- Obróbka plastyczna

- Oprzyrządowanie