Opublikowano 2017-08-23

Festiwal Nauki

Dzień dobry.

W ramach Festiwalu Nauki organizowanego w dniach 17-18 września 2017 roku w CWK w Jasionce nasze stowarzyszenie Mars Society Polska organizuje wydarzenie pod nazwą Rover Challenge Workshops. Składa się ono z 3 elementów; warsztatów tematycznych, panelu dyskusyjnego i pokazu łazików. Więcej o wydarzeniu w załączonym pliku.

Warsztaty są przeznaczone głównie dla zespołów studenckich realizujących projekty kosmiczne i okołokosmiczne. Na wydarzenie chcielibyśmy zaprosić również przedstawicieli branży lotniczej zrzeszonych w stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

Potrzebujemy 2 prelegentów, którzy zechcą podzielić się ze studentami swoją wiedzą z zakresu łączności, nawigacji, elektroniki, robotyki, obróbki materiałów, budowy dronów, IT, planowania i realizacji projektów i innych dziedzin mających zastosowanie przy realizacji projektów studenckich.

Osoby zainteresowane możliwościami jakie daje wykorzystanie projektów i zawodów studenckich do elastycznego kształcenia kadr na potrzeby branży, zapraszany na panel dyskusyjny poświęcony temu tematowi.

Z poważaniem

Lubański Robert

Mars Society Polska

605 570 949

robert.lubanski@marssociety.pl