Opublikowano 2014-10-30

AIESEC

Szanowni Państwo,

Zgłosiła się do nas z międzynarodowa organizacja studencka AIESEC, poniżej szczegółowa informacja:

AIESEC to największa Organizacja Studencka na świecie, specjalizujemy się w Programie Praktyk Międzynarodowych (realizacja 11 tys. praktyk rocznie). W Polsce posiadamy 20 komitetów lokalnych, od niedawna również w Rzeszowie.

To niepowtarzalna szansa dla firm by dotrzeć do młodych talentów z ponad 105 krajów świata. Przyjęcie zagranicznego studenta na praktykę umożliwia firmie skorzystanie z wiedzy, umiejętności i doświadczenia obcokrajowca. Działania te pozwalają usprawnić procesy w przedsiębiorstwach, przeprowadzić badania i zdobyć nowe rynki, partnerów, zagraniczne know-how, tworzyć oddziały i poprawić komunikację z zagranicą, uzyskać niekonwencjonalne pomysły, a także zbudować pozytywny wizerunek firmy jako nowoczesnej, wielokulturowej, otwartej na nowe doświadczenia, innowacyjne rozwiązania i młodych ludzi.

W Polsce z tej formy rozwoju korzysta już wiele firm są wśród nich zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa min. Husqvarna, Shell, Ustronianka, Microsoft, Google, Capgemini, Vistula, Polmos. Podkarpacie gościło do tej pory praktykantów z: Chin, Niemiec, Turcji,  Rosji, Ukrainy, Malezji, Wietnamu, Indonezji, Rumuni, Portugalii, Maroka, Kolumbii, Brazylii, Bułgarii, Mołdawii, Gruzji, Łotwy. Nasi partnerzy, którzy reprezentują różnorodne branże i rynki, postrzegają AIESEC jako solidnego partnera, a co najważniejsze są usatysfakcjonowani z pracy praktykantów.

AIESEC_Nasze_Talenty_Twoj_Sukces