Opublikowano 2008-02-08

AEROSPACE & DEFENCE MEETINGS TORINO 2008 19-20 marzec 2008

AEROSPACE & DEFENCE MEETINGS TORINO 2008 19-20 marzec 2008

W dniach 19-20 marca 2008 po raz pierwszy we Włoszech będzie miało miejsce międzynarodowe spotkanie firm sektora lotniczego i obronnego. Odbędzie się ono w Turynie, stolicy Piemontu, najbardziej zaawansowanym technicznie regionie włoskim w dziedzinie lotnictwa i obronności.

Inicjatywa organizowana jest przez Turyńską Izbę Handlową, Business Conventions International, Agencję ds. Inwestycji, Eksportu i Turystyki z Piemontu. Krajowa Izba Gospodarcza odpowiada za promocję projektu w Polsce.

Aerospace & Defence Meetings to program indywidualnych spotkań biznesowych B2B między firmami lotniczymi z całego świata, możliwość kontaktów z producentami samolotów, silników, części zamiennych oraz innych firm związanych z przemysłem lotniczym i obronnym; to konferencje i seminaria tematyczne, warsztaty  dotyczące nowych technologii, rozwiązań technicznych.

Przewiduje się uczestnictwo około 200 firm z branży lotniczej i przemysłu obronnego pochodzących z Włoch, Europy, Kanady i Rosji, Stanów Zjednoczonych, Dalekiego Wschodu, Indii.

Aerospace & Defence Meetings w Turynie to doskonała okazja do spotkań branżowych z wybranymi partnerami i możliwość nawiązania nowych kontaktów kooperacyjnych.

Wydarzenie adresowane jest do producentów, podwykonawców, dostawców technologii, pragnących zaprezentować swą ofertę na stoiskach firmowych, jak również kontrahentów tzw „bayers” poszukujących nowych produktów i kontaktów.

Warunki uczestnictwa:

  • bayers: uczestniczą bezpłatnie w wydarzeniu, koszty pobytu (zakwaterowania) pokrywa strona organizująca wydarzenie; koszty przelotu pokrywają uczestnicy
  • producenci, podwykonawcy mają możliwość zaprezentowania się na indywidualnych stoiskach, według następujących zasad:

Opcja Plus

(stoisko 6m2),

1 firma, 1 osoba na stoisku

Opcja Premium

(stoisko 12 m2),

1 firma 2 osoby na stoisku

WORKSHOP

(indywidualna prezentacja multimedialna firmy, produktu, technologii)

opcja do wyboru

Dodatkowa osoba
3.000 EUR 5.000 EUR 1.500 EUR 300 EUR

Koszty zakwaterowania i podróży wystawiające się firmy pokrywają we własnym zakresie.
 

Na stronie internetowej www.aerospacemeetings.com znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w Turynie.

Zainteresowane udziałem firmy prosimy o kontakt do Krajowej Izby Gospodarczej, Biuro Współpracy z Zagranicą (Elżbieta Wojtas); tel 022 63 09 752, fax 022 828 41 99, e-mail: ewojtas@kig.pl