Opublikowano 2014-09-25

AIRVET – zaproszenie na spotkanie Grupy Focusowej

Członek Doliny Lotniczej, firma INNpuls jako partner w projekcie AIRVET – inicjatywy wspieranej przez Komisję Europejską – ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie Grupy Fokusowej poświęconej dyskusji i analizie obecnych oraz przyszłych potrzeb szkoleniowych sektora lotniczego, które odbędzie się w Rzeszowie, ul. Hetmańska 40A, o godz. 10:00, w dniu 30.09.2014r.

Spotkanie, którego mottem jest „Możliwości rozwoju sektora lotniczego”, będzie doskonałą okazją dla wszystkich zainteresowanych przedstawicieli sektora edukacji i szkoleń zawodowych oraz przemysłu lotniczego do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami w zakresie przyszłości lotnictwa, skupiając się szczególnie na obecnych i przyszłych potrzebach w obszarze umiejętności pracowników oraz adaptacji kompetencji pracowników do potrzeb europejskiego sektora lotnictwa.

W miesiącach lipiec – wrzesień w kilku krajach europejskich (m.in. w Polsce) prowadzone były badania ankietowe dotyczące potrzeb szkoleniowych sektora. Spotkanie, będzie doskonałą okazją do prezentacji wyników badań. W trakcie dyskusji bardzo liczymy na Państwa opinię i komentarze.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje zawiera załączone zaproszenie.

W celu potwierdzenia swojego udziału proszę o wysłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: kbartman@innpuls.pl lub faxem pod numer 17 77 88 273 (między 8:00 a 15:30)

Formularz zgłoszeniowy

Program FG