Opublikowano 2012-09-19

Dedykowane rozwiązania firmy Siemens dla Przemysłu Lotniczego 18-19.10.2012 Krynica Zdrój

Szanowni Państwo,

Firma Siemens, członek SGPPL Dolina Lotnicza, zaprasza do udziału w konferencji Dedykowane rozwiązania firmy Siemens dla Przemysłu Lotniczego. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń ze specjalistami z Centrum Kompetencyjnego AEROSPACE Siemens, doradcami technicznymi, kadrą kierowniczą Siemens Sp. z o.o. oraz Partnerami firmy Siemens.

W ramach ogólnopolskiej akcji związanej z nowatorskim szkoleniem dla operatorów obrabiarek CNC, firma Siemens zaprasza Państwa do odwiedzenia specjalnego samochodu pokazowego CNC-EXPERT CNC MOBILE (firmy TOCK-AUTOMATYKA). W trakcie spotkania autorzy najnowszych publikacji opisujących praktyczne zastosowania rozwiązań firmy Siemens w produkcji będą rozdawać bogato ilustrowane albumy z referencjami wdrożeniowymi naszych rozwiązań w Przemyśle Lotniczym. Mając na uwadze komfort uczestników, firm Siemens zapewnia na miejscu wyżywienie oraz nocleg.

Każdy z uczestników otrzyma komplet materiałów w wersji papierowej i elektronicznej. Dodatkowym atutem rejestracji on-line jest możliwość otrzymania VOUCHERA uprawniającego do 10% zniżki na nasze usługi serwisowe (Voucher otrzyma każdy zarejestrowany uczestnik konferencji).

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy!