Opublikowano 2020-01-14

HANNOVER MESSE – Spotkania B2B

http://www.dolinalotnicza.pl/gfx/dolina-lotnicza/pl/defaultaktualnosci/29/50/1/

Najważniejsze Targi technologiczne na świecie – HANNOVER MESSE odbędą się w dniach od 20 do 24 kwietnia 2020 r. Hannoverze.

Serdecznie zapraszany do udziału w spotkaniach B2B podczas targów organizowanych jak co roku w ramach Enterprise Europe Network.

Udział firm w spotkaniach B2B jest bezpłatny, jeśli zarejestruje się przed 31 stycznia 2020 roku. Po 31 stycznia opłaty za uczestnictwo będą następujące: Wystawcy: 75,00 EUR / Goście 75,00 EUR. Dodatkowa opłata w wysokości 75 EUR zostanie naliczona za każdego dodatkowego uczestnika na firmę.

REJESTRACJA

https://www.b2fair.com/Registration/hannovermesse2020/regRegistration/edit/0?partnerId=3253&tabs=1&landid=24

Od dziesięcioleci HANNOVER MESSE jest miejscem spotkań pionierów innowacji przemysłowych, którzy prezentują nowe technologie międzynarodowej publiczności. Podczas targów blisko 6500 wystawców z ponad 70 krajów przedstawi kluczowe tematy automatyki przemysłowej, technologii energetycznych, technologii napędów i płynów, mobilności, podwykonawstwa, przyszłych technologii i młodych talentów. HANNOVER MESSE łączy pod jednym dachem różne międzynarodowe wystawy: Industrial Automation, Digital Factory, Energy, Industrial Supply i Research & Technology.

Szeroka gama forów, konferencji i wydarzeń specjalnych organizowanych podczas HANNOVER MESSE daje szansę dowiedzenia się więcej na temat kluczowych problemów, które mają dziś wpływ na przemysł. Tutaj – na największych i najbardziej wpływowych targach technologii przemysłowej – możesz porównywać notatki, zdobywać cenną wiedzę i sprawdzać najnowsze innowacje, dając przewagę, której potrzebujesz, aby utrzymać swoją firmę na dobrej drodze i wyprzedzić konkurencję.

Tradycyjnie każdego roku wybierany jest kraj partnerski, wyróżniony na wiodącym na świecie pokazie technologii przemysłowych. Podczas edycji 2020 będzie nim Indonezja. Bogaty w zasoby kraj należy do Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) i ma największą gospodarkę w grupie. Kraj wprowadził inicjatywę „Making Indonesia 4.0” w celu ożywienia produkcji dzięki wprowadzeniu koncepcji Industry 4.0.

MIEJSCE

Messe Hannover GmbH

Messegelände, 30521

Hannover, Niemcy