Opublikowano 2008-07-21

Hispano-Suiza Polska otrzymała tytuł „Solidny Pracodawca Podkarpacia 2007”

Hispano-Suiza Polska z Sędziszowa Małopolskiego otrzymała prestiżowy tytuł:

„Solidny Pracodawca Podkarpacia 2007”

Tytuł Solidny Pracodawca Podkarpacia 2007 jest dla Spółki dużym wyróżnieniem i sukcesem. Jest to również uwieńczenie dotychczasowych starań nad stworzeniem firmy nowoczesnej i innowacyjnej zarówno pod względem technologii jak i strategii zarządzania. Prowadzona przez Hispano-Suiza Polska polityka personalna pomaga pracownikom w rozwijaniu umiejętności i wiedzy, gwarantuje stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.

Nominacje do nagrody przyznawane są w oparciu o informacje uzyskane z Urzędów Pracy, Urzędów Powiatowych, Gmin, Urzędów Miast, Państwowej Inspekcji Pracy. Grupa Media Partner oraz jury, złożone z niezależnych ekspertów, oceniło kilka tysięcy firm z całej Polski, zatrudniających powyżej 100 osób. W kategorii wojewódzkiej jedynie dwie firmy z Podkarpacia otrzymały ten prestiżowy tytuł. Dlatego jest to tym większe wyróżnienie dla Hispano-Suiza Polska.

Kryteriami, jakimi organizatorzy kierowali się przy wyborze kandydatów do tytułu ‘Solidnego Pracodawcy’, a następnie laureatów, są:

  • warunki pracy (bhp, prawo pracy)
  • terminowość wypłat
  • warunki socjalne
  • ścieżka kariery (szkolenia pracownicze)
  • zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie (m. in. PIP, Urzędy Pracy, władze lokalne, org. biznesowe)
  • dynamika zatrudnienia na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Hispano-Suiza Polska zatrudnia obecnie 346 osób, głównie z Sędziszowa Małopolskiego i Ropczyc wspierając w ten sposób lokalny rynek pracy. W 2008 roku zatrudnienie firmy wzrośnie o 100 osób. Obecnie Spółka poszukuje: inżynierów zapewnienia jakości, mistrza produkcji, mistrza utrzymania ruchu, tokarzy CNC, ślusarzy,  szlifierzy.


Więcej informacji mogą Państwo uzyskać u Pani Marii Różyckiej tel: 017 22 22 301, email: maria.rozycka@hispano-suiza-polska.com lub na stronie internetowej www.hispano-suiza.pl