Opublikowano 2012-05-22

ITM Polska – fabryka najnowszych rozwiązań

Które miasto staje się najbardziej uprzemysłowione w maju? POZNAŃ. To tu przez cztery dni, podczas targów ITM POLSKA (29.05-1.06.2012), spotykają się specjaliści ze wszystkich najważniejszych gałęzi światowego przemysłu. Prawie 1000 marek z 30 krajów w jednym miejscu, prezentacja najnowszych technologii, innowacyjne maszyny i urządzenia, branżowe debaty i konferencje, pokazy na żywo – warto być w miejscu, gdzie spotyka się cała branża!

– Na MTP pokażemy dziesiątki ton najnowocześniejszego sprzętu – podkreśla Joanna Kucharska, dyrektor ITM Polska – dedykowanych dla przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego, lotniczego, stoczniowego, kolejowego, zbrojeniowego, medycznego i wydobywczego.

Oferta targowa podzielona została na 7 salonów tematycznych: Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów HAPE, Salon Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL, Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego METALFORUM, Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX, Salon WELDING, Salon TRANSPORTA  oraz Nauka dla Gospodarki.

Targi rozpoczynają się we wtorek, 29 maja i potrwają do piątku. Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie – pawilony: 3, 3A, 5, 6A, 9, 8, 8A, 7 i 7A.

Więcej informacji na: www.itm-polska.pl

Serdecznie Zapraszamy