Opublikowano 2015-03-16

Lufthansa wprowadza dodatkowe połączenie z Rzeszowa

Lufthansa wprowadza nowy rejs na trasie Frankfurt-Rzeszów od 24 kwietnia.
W piątki maszyna wyleci z niemieckiego portu o 20.50 i wyląduje w Rzeszowie o 22.25. Następnego dnia odleci o godz. 6.15 i dotrze do Frankfurtu o godz. 8.00. Połączenie obsługiwane będzie przez nowoczesne samoloty typu CRJ 900 z 90 miejscami na pokładzie w konfiguracji Klasy Biznes i Klasy Ekonomicznej. Po zimowej przerwie do rozkładu wracają też poranne połączenia do Frankfurtu, które zostaną uruchomione 30 marca. Samoloty wystartują z Jasionki o godz. 6:15, a do Niemiec pasażerowie dotrą o godz. 8:00. Pasażerowie odlecą maszynami typu Embraer 190 ze 100 miejscami na pokładzie, również w konfiguracji Klasy Biznes i Klasy Ekonomicznej. Łączna liczba połączeń Lufthansy z Rzeszowa wzrośnie do 11 rejsów tygodniowo.

– Bardzo cieszy nas nieustanny rozwój oferty Lufthansy w Rzeszowie. Wzrost liczby rejsów jest spowodowany rosnącymi potrzebami pasażerów z regionu. Wychodzimy  naprzeciw tym oczekiwaniom, wprowadzając dodatkowe połączenie, które zapewnią jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i łatwy dostęp do globalnej siatki prawie 160 destynacji z Frankfurtu. Lufthansa jest jedyną międzynarodową linią, która od lat kładzie duży nacisk na rozwój w polskich regionach, dzięki czemu umacnia tu swoją pozycję lidera. – mówi Martin Riecken, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Lufthansy w Europie.

Województwo podkarpackie jest ważnym rynkiem podróży służbowych w Polsce.
W ramach programu Partner Plus Benefit, Lufthansa współpracuje z ponad 300 firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
 

Dodatkowych informacji udzielają:

Deutsche Lufthansa AG

Group Communications Europe

Martin Riecken

Tel. +49 69 / 69695008

http://media.lufthansa.com  

Solski Burson-Marsteller

Senior Associate

Anna Włodarczyk

Tel. (22) 242 86 33

awlodarczyk@solskibm.pl