Opublikowano 2020-06-25

Mini Outplacement

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie i potrzeby zwalnianych pracowników, stworzyliśmy narzędzie w postaci Mini Outplacement.
System konsultacji online 
www.ZapytajHRowca.pl skierowany jest dla osób czynnych zawodowo, pracowników którzy tracą pracę, posiadają doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje w swoim obszarze ale nie wiedzą jak znaleźć satysfakcjonującą pracę na nowym,  zmieniającym się rynku pracy.

Dla zwalnianych pracowników jest to bardzo oczekiwana i praktyczna forma wsparcia przez pracodawcę, dla pracodawców redukujących zatrudnienie narzędzie outplacement dla byłych pracowników.

W naszym programie każda osoba ma zapewnioną 1h sesję online z naszymi doradcami z zakresu m.in. aktualizacji CV, analizy profilu zawodowego i kompetencji, analizy potrzeb i oczekiwań, praktycznych wskazówek dotyczących poszukiwania nowej pracy, symulacji rozmowy rekrutacyjnej, zarówno w j. polskim jak i w j. angielskim.

Z blisko 20 letniego doświadczenia w pracy kandydatami wynika, że takie wsparcie zwiększa szanse kandydatów na znalezienia odpowiedniej pracy, a pracownicy firm doceniają pomoc od strony pracodawcy w tak trudnej i nieoczekiwanej dla nich sytuacji.

Przygotowaliśmy 3 rodzaje pakietów, w zależności od poziomu doświadczenia i potrzeb pracowników i kandydatów, jak również specjalizacji naszych doradców.
Pakiety są dostępne w formie voucherów, które można  podarować zwalnianym pracownikom, na indywidualne sesje lub warsztaty dla małych grup 4 lub 6 osobowych.

Zapraszamy do kontaktu

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
www.zapytajhrowca.pl

Maciej Ratymirski -Project Manager
tel. +48 500 026 500
maciejr@kkselekt.com