Opublikowano 2017-07-11

Simple RPO

Członek Doliny Lotniczej, firma K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego od prawie 2 dekad realizuje swoją misje, pomagając firmom w  rozwoju ich biznesu, poprzez rekomendacje trudno dostępnych na rynku i najlepiej dopasowanych kandydatów. Specjalizuje się w projektach direct /executive search w branżach przemysłowych m.in motoryzacyjnej, lotniczej maszynowej, elektronicznej itp.
W związku z ich ogromnym doświadczeniem, tysiącami zrealizowanych projektów i setkami zadowolonych klientów w Polsce oraz za granicą, poszerzyli swoje usługi o RPO czyli outsourcing rekrutacyjny. Dzięki temu klienci mogą powierzyć im swoje procesy rekrutacji w całości lub jako część obszaru rekrutacji na wcześniej zaplanowany okres.
Takie rozwiązanie pozwala firmie skupić się głównych na działaniach firmy oraz zminimalizować koszty działu rekrutacji, zwiększając tym samym efektywność i szybkość pozyskanych pracowników, poprzez dostęp do rekomendowanych kandydatów, którzy sami nie szukają pracy i nie aplikują na oferty.  Rozpoznawalna marka jako expert w branży i obszerna baza kontaktów z CV potencjalnych pracowników o specjalistycznych profilach, gwarantuje pewność i niezawodność w obszarze rekrutacji, która staje się procesem zewnętrznym.
Oczywiście w ostatecznym etapie każdego procesu, o zatrudnieniu rekomendowanych pracowników decydują przedstawiciele firmy, przyszli przełożeni naszych kandydatów czyli swoich nowych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu
Przemysław Lewandowski – Managing Partner
przemyslawl@kkselekt.com
mobile; +48 500 026 500