Opublikowano 2019-10-14

Spotkania b2b z norweskimi firmami działającymi w zakresie technologii przyjaznych dla środowiska

Szanowni Państwo,

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach b2b z norweskimi firmami działającymi w zakresie technologii przyjaznych dla środowiska oraz poprawiających jakość życia. Spotkania, które odbędą się 30 października 2019 r. w The Heart w Warsaw Spirepl. Europejski 1 w Warszawie (w godz. 13.00-16.00) będą służyć nawiązaniu partnerstw projektowych w celu wspólnego składania wniosków o dofinansowanie projektów z Funduszy Norweskich.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja inaugurująca III Edycję Funduszy Norweskich w Polsce (2014-2021), podczas której zostanie ogłoszony konkurs na projekty grantowe. Planowane jest m.in. wsparcie dla opracowania i wprowadzania  innowacji produktowych lub procesowych, które zmniejszają negatywny wpływ firmy na  środowisko, w tym w obszarze wód morskich i śródlądowych, a także poprawiające jakość życia osób z ograniczeniami funkcjonalnymi, w tym głównie osób starszych. Dotacje będą mogły pokryć do 70% kosztów kwalifikowanych i wynosić nawet 8 mln złotych.

Czynnikiem zwiększającym szanse otrzymania grantu będzie realizacja projektu w partnerstwie z podmiotem norweskim. Zachęcamy więc do udziału w spotkaniach firmy, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim.

Udział w spotkaniach umożliwi:

  • nawiązanie kontaktów biznesowych,
  • wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu,
  • pozyskanie nowych zleceń,
  • nawiązanie partnerstw projektowych, które będą premiowane w wyżej wymienionym  konkursie.

Spotkania te to efektywny i wygodny sposób na nawiązanie współpracy biznesowej w jednym miejscu i czasie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Lista norweskich firm, które wezmą udział w spotkaniach, znajduje się tutaj:https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=208  

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych odbyciem spotkań z przedstawicielami norweskich firm prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (w języku angielskim) i przesłanie do 23 października 2019 r. drogą elektroniczną na adres justyna_kizlich@parp.gov.pl . Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do formularza: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=208

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Sylwia Banaszkiewicz

Tel. 22 652 82 97
e-mail: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl

Justyna Kizlich

Tel. 22 652 88 47

e-mail: justyna_kizlich@parp.gov.pl


Serdecznie zapraszamy!