Opublikowano 2021-09-07

Targi MADE IN STEEL

ZAPROSZENIE

Nasze Biuro ICE – Sekcja Promocji Ambasady Włoch w Warszawie ma przyjemność poinformować, że organizuje wyjazd firm z Polski do Mediolanu w roli oficjalnego delegata na spotkania B2B z wystawcami kolejnej edycji MADE IN STEEL, targów organizowanych w formule Conference & Exhibition.

Naszą propozycję kierujemy do osób pełniących funkcję Steel Procurment Manager lub do szefów działu zakupów, logistyki.

Organizowane co dwa lata, targi MADE IN STEEL są jedynymi targami we Włoszech poświęconymi prezentacji branży stalowej.

Program wyjazdu przewiduje 3 noclegi w Mediolanie w hotelu ze śniadaniami i 2 dni aktywności na targach.

Wylot z Polski odbędzie się w dniu 4 października 2021 a powrót 7 października 2021. Organizatorzy włoscy tj. nasza Agencja ITA oraz zrzeszenie włoskich producentów Siderweb zapewniają: podróż lotniczą (Polska-Mediolan), noclegi w hotelu w pojedynczym pokoju w systemie B&B (z wyjątkiem tzw. extras w hotelu).

Oczekujemy, że delegaci będą władać j. angielskim (lub włoskim). Projekt zakłada udział jednej osoby z danej firmy.

Oficjalny gość targów MADE IN STEEL zobowiązuje się do przestrzegania kalendarza spotkań z wystawcami targowymi przekazanego przez organizatorów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.madeinsteel.it/en/ i zgłoszenia zainteresowania naszą propozycją poprzez wypełnienie Zgłoszenia, które znajdziecie Państwo w załączeniu. Prosimy o zgłoszenia najpóźniej do dnia 10 września 2021.

Zgłoszenia zainteresowania zaproszeniem (w załączeniu) w roli oficjalnego gościa zostaną przekazane organizatorom targów w celu wspólnej oceny i akceptacji, po którym nastąpi potwierdzenie zaproszenia, uzgodnienie trasy przelotu oraz zakup biletów lotniczych przez nasze biuro.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie zmiany wcześniej uzgodnionego z zaproszonymi firmami i zakupionego przez nasze biuro biletu lotniczego będą możliwe wyłącznie na koszt zaproszonych firm.

W sprawie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji prosimy kontaktować się z panią Izabelą Laskowską, analitykiem rynku z ITA–Sekcji Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej w Warszawie (tel.22 6280243, i.laskowska@ice.it).