Opublikowano 2023-04-06

Wizyta studyjna „SAXONY!visit”dla przedstawicieli polskiego przemysłu lotniczego oraz kosmicznego

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

już niebawem odbędzie się wizyta studyjna „SAXONY!visit” dla przedstawicieli polskiego przemysłu lotniczego oraz kosmicznego, której inicjatorem jest Saksońska Agencja Wspierania Gospodarki / Saxony Trade & Invest. Zapraszamy!

Kiedy: 18 – 20 kwietnia 2023 r.

Gdzie: Drezno

Język: angielski (będzie obecny tłumacz)

Link do Programu: Program SAXONY!visit

Rejestracja na wizytę studyjną oraz spotkania B2B możliwa do 12 kwietnia 2023 r. pod tym LINKIEM.

Głównym celem tej trzydniowej wizyty jest networking, wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami polskiego i niemieckiego przemysłu lotniczego oraz kosmicznego oraz wizyty w saksońskich firmach/instytucjach w takich jak:

W ramach tego projektu uczestnicy z Polski i Niemiec będą mieli możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu i umówienia indywidualnych spotkań biznesowych. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 kwietnia 2023 r.. Po tym czasie platforma zostanie udostępniona do umawiania rozmów B2B.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Niemniej jednak organizator nie pokrywa kosztów podróży oraz ewentualnego zakwaterowania*. W ramach projektu organizator zapewnia na miejscu transport oraz częściowo wyżywienie.

Bliższe informacje, program wizyty oraz możliwość rejestracji znajdą Państwo klikając TUTAJ oraz w załączniku.

*W okresie wydarzenia zachęcamy do pobytu w hotelu Motel One Dresden-Palaisplatz na preferencyjnych warunkach ustalonych z organizatorem. Pobyt w tym hotelu kosztuje 79 EUR/noc, 15,90 EUR za śniadanie i 15 EUR za miejsce parkingowe. Rezerwację można odwołać bez ponoszenia kosztów do 16.04.2023 r. Więcej informacji otrzymają Państwo po zarejestrowaniu się na wydarzenie. Zalecamy pobyt we wskazanym hotelu. Jeśli uczestnik zdecyduje się na pobyt w innym hotelu, musi dotrzeć na spotkania we własnym zakresie.