Opublikowano 2016-04-21

Zaproszenie na konferencję Doliny Lotniczej –„Dolina Startupów” 11 maja 2016 roku

Informujemy iż w dniu 11 maja 2016 roku o godzinie 1430 w siedzibie Inkubatora Technologicznego Podkarpackiego Parku Naukowo – Technologicznego AEROPOLIS rozpocznie się konferencja inaugurująca działania związane z budowaniem społeczności startupowej w naszym regionie.

Celem Konferencji będzie przedstawienie wizji Doliny Lotniczej na temat uruchomienia społeczności startupowej związanej z inteligentnymi specjalizacjami regionu, a także zapoznanie się z dotychczasowymi polskimi doświadczeniami.

Zaplanowane na konferencji prelekcje wygłoszą przedstawiciele największych graczy związanych z tematyką startupów w Polsce i na Świecie:

  • Microsoft Polska,
  • MIT Enterprise Forum,
  • Google Campus Warsaw,
  • Pricewaterhouse Coopers,
  • Ministerstwo Rozwoju

Do udziału w konferencji zapraszamy przedsiębiorców Doliny Lotniczej, studentów oraz młodych absolwentów i pracowników naukowych rzeszowskich uczelni.

Ważnym elementem wydarzenia będzie ogłoszenie konkursu na najbardziej innowacyjny startup, który zorganizuje SGPPL „Dolina Lotnicza”.

Chęć wzięcia udziału w konferencji można wyrazić  poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej i odesłanie go na adres e-mail startup@dolina-wiedzy.pl  w terminie nie przekraczającym 29 kwietnia 2016 roku.
Przesłane zgłoszenia zostaną zweryfikowane, a następnie najpóźniej do dnia 05.05.2016 drogą elektroniczną wysłane zostaną potwierdzenia udziału.

Ilość miejsc na konferencji OGRANICZONA.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY