Opublikowano 2019-07-26

Larchfield Aerospace & Graphics

Z siedzibą w południowo-wschodniej Anglii od 1995 r. Larchfield Aerospace & Graphics współpracuje bezpośrednio z liniami lotniczymi, firmami serwisowymi MRO, placówkami lakierniczymi i naprawczymi oferując następujące usługi:

• Liberii samolotów: logo i barwy malowane na kadłubach samolotów. Dedykowany zespół projektowy Larchfield może przenieść projekt zmiany marki samolotów od wczesnego etapu projektowania, aż do zastosowania produktu gotowego do wdrożenia. Larchfield Aerospace & Graphics specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i instalacji wysokiej jakości w pełni zintegrowanych liberii samolotów stosując klej winylowy wykorzystywany w lotnictwie.

• Grafika promocyjna: grafika promocyjna to świetny sposób na zauważenie marki. Wiele linii lotniczych oferuje możliwość reklamy wewnętrznej i zewnętrznej na swoich samolotach.

• Oznaczenia: Posiadamy bazę obowiązkowych oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych dla większości popularnych typów samolotów w wielu językach.

• Cyfrowo wycinane szablony.

• Materiały eksploatacyjne malarni: Posiadamy szeroką gamę produktów wyposażenia malarni oraz warsztatów wykończeniowych takich jak taśmy, materiały ścierne, kombinezony i sprzęt ochronny. Szczegółowe informacje można znaleźć w załączonym katalogu. Jesteśmy w stanie pozyskać inne materiały eksploatacyjne, które nie znajdują się na tej liście, więc proszę o kontakt z zapytaniem.

Więcej informacji na temat tego co robimy a także ofertę materiałów eksploatacyjnych, które oferujemy przesyłam w załączonych prezentacjach w języku polskim i angielskim.

Z góry dziękuję I pozdrawiam serdecznie

Justyna Farkas

Larchfield Aerospace & Graphics

Unit 3 Tannery Road

Tonbridge, UK

Tel. +44 1732 360 888

Mob. +44 7712526067

Fax. +44 1732 363 833

www.larchfield-aerospace.com