Opublikowano 2015-09-25

Spotkanie informacyjne pt. „Marketing międzynarodowy”

Szanowni Państwo,

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają do udziału w jednodniowym spotkaniu informacyjnym „Marketing międzynarodowy”, które odbędzie się w dniu 30 września 2015 r. w Rzeszowie, ul. Szopena 51, w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (sala konferencyjna nr 209, 1 piętro budynku).

Spotkanie informacyjne jest adresowane do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi działalności eksportowej.

Spotkanie informacyjne jest organizowane przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Rzeszowie i jest finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 6.2.1 „Wsparcie dla sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na spotkanie na załączonym formularzu do dnia 29 września 2015 r. do godziny 10:00 (liczy się data wpływu zgłoszenia) na adres e-mail: kjarosz@rarr.rzeszow.pl lub coie@podkarpackie.pl lub faxem pod numer: 17 852 06 11.

W spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 2 przedstawicieli jednego przedsiębiorstwa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące spotkania informacyjnego z przyjemnością odpowiedzą: Pani Katarzyna Jarosz oraz Pani Beata Hulinka, tel. 17 867 62 14.